Anasayfa » Bölüm İzle » 10 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’ da Ne Oldu? Baraka Ödül Oyunu Kim Kazandı?
10 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’ da Ne Oldu? Baraka Ödül Oyunu Kim Kazandı?
10 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’ da Ne Oldu?

10 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’ da Ne Oldu? Baraka Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 67. Bölüm izlemeyenler için ele aldığımız bu makalemizde 10 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’ da Ne Oldu? Baraka Ödül Oyunu Kim Kazandı? hakkında bilgiler vereceğiz. Survivor son bölüm 10 Mayıs 2018 bölümünde geçen önemli konular ile birlikte survivor 2018 birleşme partisi ne zaman sorusunu da ele alacağız. Ayrıca tartışma konusu olan arda turan survivora katılacak mı? sorularına da ileriki makalelerimiz de cevap verip, arda turan survivor hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Perşembe akşamı Survivor oyunları konforlu baraka ve yatak için başladı. Yatağın yanında yarışmacılara meyve suyu sıkma makinesi ve sandviçte verilecek. Ayrıca Pazar günü anneler gününe özel,  kazanan yarışmacıların annelerine de küçük ev aletleri  gönderilecek. Survivor ödül oyununu kim kazandı Oyun yine yükseltilerek fileye basket atlama oyunlarındandı. 4 Çekici , atıcıyı yükselterek çekiyor ve atıcılar da ortada engel olan ve güçlükler gördükleri hatta kimi zaman göremedikleri potaya topu atıyordu.

Survivor Baraka Ödül  Oyun Kim Kazandı

Survivor son bölümde büyük bir kapışmaya neden olan Survivor Baraka Ödül Oyun Kim Kazandı sorusunu da sizlere cevaplayacağız. M.Kemal 1 – Hilmi 0, Adem 1 – Murat 0, Merve1 – Birsen 0, Ümit 0 – Anıl1, Turabi1 – Hakan 0, Hilmi1 – Adem 0, Ümit – Murat1, Merve 1 – Yağmur0, M. Kemal 0 – Hakan1, Turabi – Anıl, Adem1 – Hakan 0, bu oyunların sonunda skor= ünlüler 6, gönüllüler 5 şeklindeydi.

Ümit 0 – Murat1, Nagi 1 – Merve 0, Hilmi 0 – Musrata1 karşılaşmasında durum iyice kritikleşti ve durum 7 – 7 berabere oldu. 10 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’ da Ne Oldu? Baraka Ödül Oyunu Kim Kazandı? Turabi 0 – Anıl1, M. Kemal 0 – Hilmicem1 olduğunda heyecan had safhaya ulaştı ve skonr= ünlüler 7 gönüllüler 9 oldu.

Turabi – Hakan karşılaşmasındaysa Hakan son sayıyı aldı ve karşılaşma 7 – 10’a yükselerek oyun gönüllülerin galibiyetiyle bitti. Survivor son bölüm 10 Mayıs 2018 Böylelikle barakayı kazanan gönüllüler takımı birleşme partisinin ardından barakada kalmaya devam edecek.

10 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’ da Ne Oldu? Baraka Ödül Oyunu Kim Kazandı?

10 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’ da Ne Oldu?

Arda Turan Survivor 

Dün oynanan survivor programında Baraka Ödül Oyununa Damga Vuran Anlar hakkında sizleri bilgilendirirken ayrıca bilgilendirmeden önce biraz arda turanın survivora katılması ile ilgili konuşacağız. Bilindiği üzere Aleyna Tilki survivora katılacak mı sorularından sonra bu kez Arda Turan Survivor soruları gündeme düşmüş durumda. Acun ılıcalının arda turan hakkında açıklamasının olduğunu belirten sosyal medya kullanıcıları, Arda Turan’ın Survivor’a katılacağını belirtip önümüzdeki sezonda yer alacağını söylediler. Konu ile ilgili şuan tam bir açıklama yokken, ileri ki günlerde netleşip sizlerle paylaşacağız.

Şimdi yeniden Baraka Ödül Oyununa Damga Vuran Anlar hakkında konuşalım. Baraka ödülü yarışması yapılırken Adem – Hakan müsabakasında Adem topu filelere yukarı kadar yükselmeden ve potayı görmeden atmayı başardı. Survivor ödül oyununu kim kazandı Bunun üzerine aynı şekilde yapacağını söyleyen ve fileyi görmeden, yukarı çıkmadan atışlar yapmaya başlayan Turabi bu takıntısıyla takıma bir çok kez sayı kaybettirdi. 10 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’ da Ne Oldu? Baraka Ödül Oyunu Kim Kazandı? Aynı şekilde M. Kemal’de yukarı çıkmadan aceleci atışlar yaparak alabileceği sayılara veda etti.

Bu arada Turabi’yle yarışacağı sırada Anıl bacağından bir sakatlık yaşarken, Ümit bu duruma kinayede bulunara ’eh benim de belim sakat, ben de böyle yapayım’ o zaman şeklinde göndermelerde bulundu. Survivor son bölüm full izle Oysaki bu esnasa Anıl’ın sakatlanarak oynayamayacağını anlayan Turabi, Anıl’ın yanına gelerek ‘sakatlandıysan ve benimle oynayamayacaksan, sana hakkım helaldir benimle oynamamana izin veriyorum’ tarzında bir konuşma yaptı. Arda Turan Survivor Turabi’nin bu ılımlı ve anlayışlı konuşmaları çoğu kişinin hoşuna gitti.

Anlat Bakalım Oyununda Yaşananlar

Baraka oyununun ardından hız kesmeden anlat bakalım oyununa geçildi. Anlat bakalım oyununa Ümit Karan’ın komik anları renk kattı. Fakat bu oyunu da gönüllüler kazanarak ödül olan krepleri afiyetle yediler. Survivor son bölüm full izle aramasını yapan arkadaşlara 10 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’ da Ne Oldu? Baraka Ödül Oyunu Kim Kazandı? başlıklı konumuzda dünkü survivor programı hakkında detayları anlatmaya çalıştık.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*