Anasayfa » Bölüm İzle » Survivor Panorama Son Bölüm İzle
Survivor Panorama Son Bölüm İzle
Survivor Panorama Son Bölüm İzle

Survivor Panorama Son Bölüm İzle

9 Haziran Survivor Son Bölüm

Uzun zamandır konforlu barakada kalan gönüllüler takımı bu kez yeni güne dün akşam kaybettikleri baraka oyunu yüzünden konforsuz barakada uyandılar. Survivor Panorama Son Bölüm İzle bu duruma alışamayan gönüllüler takımından Hakan;’ sanki kirayı ödeyemedik te ev sahibi bizi kapının önüne koymuş gibi hissediyorum’ şeklinde komik bir ifade de bulundu. survivor en zor bölüm hangisidir, survivorun en kapışmalı bölümü, survivorda çıkan kavgaları izle ardından tüm oyuncular sembol oyununda buluştu.

Sembol Oyununu Kim Kazandı?

Adem sembolün sahibi. Sembol oyununda Adem; Anıl, Hakan, M. Kemal gibi isimlerin tümünü eleyerek sembolün sahibi oldu.

Dokunulmazlık Oyunu

Dokunulmazlık oyununda dün sakatlanan Turabi’de oyunlara katıldı. İlk oyunların ardından sıra Sema ve Damla’ya gelince Sema, merdivenleri çıkarak uzun kaydıraklı olan ve çok yüksekten havuza atlayacağı sırada dondu kaldı adeta. Bu esnada Sema’nın takım arkadaşlarından özellikle Turabi, Hadi Sema atla – devam et diye bağırsa da Sema, merdivenlerden aşağı geri inerek atlamayı ve oyunu sürdürmeyi terk etti.

Hatta Turabi ’haydi Sema’ diye bağırdığında dahi Sema ’ ne yapayım, kız atladı (Damla), korkudan ödüm patlıyor’ şeklinde ilginç bir cevap verdi. Kendini savunurken; ’Damla çıkış yapınca görmedim’ gibi de bir savunma yaptı. Acun Ilıcalı ise; ‘Onu görmedin, düdüğü duymadın, survivor kavga bölümünü izle beni görmedin e yanında çıkış yapan Damla’yı da mı görmedin’ diye tepki gösterdi.

survivor panorama 2018

Bu esnada Sema’nın rakibi olan Damla oyunu alarak durumu 2 – 0 yaptı.

Dokunulmazlık oyununun parkuru ise oldukça zor ve havuza atlama etabıysa oldukça yüksekti. Survivor panorama 2018 parkur; uzun bir kaydırak – metrelerce yüksekten havuza atlama – silindirlere karşı çıtada koşma – tırmanma – zikzaklı çıtadan geçme – kum torbalı ve silindirli engelde yürüme – yatay silindirlere atış kısmıyla sonlanıyordu.

Sonrasında Merve + – Nagihan, Murat – Turabi+, Hakan+ – M. Kemal 3 – 3, Damla + – Merve, Adem – Hilmi+, Nagihan +- Sema (Sema bu oyunda gayet güzel atladı oysaki), Turabi + – Anıl şeklinde oyun gönüllülerin egemenliğinde ilerledi.

Survivor Panorama Son Bölüm İzle

Survivor Panorama Son Bölüm İzle

survivor full izle

Sema’nın Havuz Polemiği Sürüyor

Dokunulmazlık oyununun ortalarında dahi Sema oynasın mı – oynamasın mı polemiği sürdü. Sıra kendisine yaklaştıkça ağlamaya başlayan Sema oynamak istemediğini açıkladı. Bu durumun üzerine Hakan, Sema’ya Sema ile Fundanın arasında geçmişte geçen benzer bir olayı anımsattı. (Daha önceki oyunlarda Funda henüz elenmemişken ve Survivor’dayken suda geçen bir oyunda tıkanarak nefes alamadığını ve paniklediğini söylediğinde Sema Funda’ya ‘ Survivor’a katılmayacaktın o zaman’ şeklinde çıkışmıştı).

Survivor Panorama Son Bölüm İzle etme  – bulma dünyası tadında yaşanan aynı olayda aylar sonra Sema ‘da kaydıraktan havuza uçarken nefes alamadığını ve tıkandığını söylediğinde survivor full izle Hakan ona; ‘ demek ki olabiliyormuş’ diye göndermede bulundu.

Acun Ilıcalı’da bu durumun üzerine Survivor kuralları gereği gönüllüler takımına seçme hakkı verdi ve oyunlarda Sema atlanarak Hilmi – Adem’i seçmiş oldu.

Sorasında Adem+ – Murat, Hilmi+ – M. Kemal, Damla + – Merve (bu oyunda Anıl yanlışlıkla ıslık çaldı ve Damla bir anlığına oyunun durdurulduğunu sanarak birkaç saniye durakladı ama buna rağmen kazanan Damla oldu)

Survivor Panorama Son Bölüm İzle sonrasında Turabi + – Hakan (Turabi bu oyunun ardından her yerim acıyor, taşa çarpmış gibi hissediyorum diye kıvranarak doktor Metin Kuş’tan rapor aldı), Hilmi,+ – M. Kemal, Adem – +Hilmi oyunuyla Hilmi durumu 10 – 6 yapınca gönüllüler dokunulmazlık ödülünün kazananı oldu.

Bu oyunun yıldızları kesinlikle gönüllülerden Hilmi Cem ve Damla, survivor panorama 2018 ünlüler takımından da Turabi ve Adem oldu. Acun Ilıcalı ise Hilmi Cem’in müthiş performansından dolayı dokunulmazlık sembolünü ona uzattı.

Bireysel Dokunulmazlık Oyununda Ne Oldu?

Bireysel dokunulmazlık oyunu; iplerden çekerek ve gerdirerek yuvarlak kaide ortasında duran topu sabit tutmak ve düşürmemek üzereydi. Survivor tüm bölümlerini full izle oyunu Turabi acılarından dolayı ve Sema ise oyunda yaptığı geri çekilme durumundan kendini suçladığından bilerek bıraktılar. Survivor kavgalı bölümleri sona kalarak bireysellik kolyesini kazanan isim Adem oldu.

Survivor Panorama Son Bölüm İzle

Konseyde yarışmacılara söz veren Acun Ilıcalı, Hakan’ın Sema’nın Funda’yı su korkusuyla yargılaması olayı hatırlatmasının ardından Sema, survivor full izle geçmişte yaşanan her şeyi reddetti ve yaşananları bambaşka şekilde çevirerek anlatmaya çalıştı.

Bu olayın üzerine Nagihan ‘benim elimin kapsülleri yırtıldığı halde beni oynamaya zorladınız’ dedi. Survivor Panorama Son Bölüm İzle durumu toparlayarak tüm yarışmacıların gönlünü alan Acun Ilıcalı oylamaya geçti.

Oylama da;

Turabi – Sema’yı

Merve – M.Kemal’i

  1. Kemal-Merve’yi

Adem ise M. Kemal’i yazdı.

Sonuçta ünlüler takımından Survivor elemede çıkan isim Mustafa Kemal olurken,

Survivor Panorama Son Bölüm İzle dokunulmazlık kolyesinin sahibi Adem Turabi dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*