Anasayfa » Bölüm İzle » 28 Nisan Cumartesi Akşamı Survivor Yarışmasında Neler Oldu?
28 Nisan Cumartesi Akşamı Survivor Yarışmasında Neler Oldu?
28 Nisan Cumartesi Akşamı Survivor Yarışmasında Neler Oldu?

28 Nisan Cumartesi Akşamı Survivor Yarışmasında Neler Oldu?

Survivor son bölüm izleyen ziyaretçilerimiz, survivor kim kazandı sorularını sık sık dillendirmektedirler. Bizlerde bugün 28 Nisan Cumartesi Akşamı Survivor Yarışmasında Neler Oldu? makalemizde survivor yarışmasının özetini geçip, survivor kim elenmiş sorularını cevaplayacağız. Herkesin hatırlayacağı gibi geçtiğimiz haftalarda gönüllüler takımını 13 serilik bir yenilgiye uğratan ünlüler takımı, bu hızlı çıkışlarının ardından hızlı bir iniş yaşayarak son hafta ünlülere sürekli oyun vererek art arda mağlubiyet yaşamışyı. İşin garip yanı son hafta gönüllüler takımı da tam 13 serilik bir yenilgi sıralaması yaparak ünlüler takımına adeta nefes aldırmadan tüm oyunların galibi olmuştur. 13 ‘e – 13’e gelişen karşılıklı bu seriler tesadüf müdür bilinmez ama gönüllüler takımı; yemek ödülü, baraka – yatak ödülü, Mor puan ödülü ya da iletişim ödülü gibi bir çok oyunu alsalar da yine dokunulmazlık ödülüne takılarak son oyunu gönüllülere kaptırdılar.

Dokunulmazlık Oyununda Gerilimli Anlar

28 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan Survivor dokunulmazlık oyunu, zorlu ve uzun bir parkurdan oluşuyordu. Denge ve kum torbaları gibi bir çok engelin yer aldığı oyunun sonunda küçük kutulara hedef alan yarışmacıların dizili olan 5 kutuyu devirmeleri gerekiyordu. Survivor elenen adaylar İlk oyunu M. Kemal – Hilmi oynasa da  Hilmi Cem yenildi ve ünlüler 1 – 0 öne geçti. Ardından Merve Damla, Hakan – Yiğit oyununun ardından durum 2 – 1 ünlüler lehine ilerlerken bench de gerilimli anlar yaşandı.

Benchte yarışmacıları izleyen gönüllü ve ünlü takım oyuncularından Anıl ile Hilmi Cem’in arasına dalan Turabi, takım arkadaşlarına taktik verme bahanesiyle taşkın hareketlerde bulunmaya başladı. Survivor elenen adaylar Zaman zaman sözlü, zaman zaman hareketli olarak yaşattığı tacizkar hareketlerle gönüllüler takımından Anıl’ı rahatsız eden Turabi, bu hareketlerinin ardından Acun Ilıcalı’dan sözlerine ve hareketlerine dikkat etmesi konusunda sözlü uyarı aldı. Yarış, kaldığı yerden devam etti ve Sema – Yağmur, Anıl – Adem oyunun ardından skor 7 – 4 şeklinde ünlülerin galibiyetinde ilerledi.

28 Nisan Cumartesi Akşamı Survivor Yarışmasında Neler Oldu?

28 Nisan Cumartesi Akşamı Survivor Yarışmasında Neler Oldu?

28 Nisan Cumartesi Akşamı Survivor Yarışmasında Neler Oldu?

Ardından Anıl – Ümit karşılaşmasında ünlüler Ümit’in atışıyla durumu 8 – 3 yapınca arkadaşları Ümit Karan ı tebrik amaçlı final kurlavarına koştuğunda kızılca kıyamet koptu. 28 Nisan Cumartesi Akşamı Survivor Yarışmasında Neler Oldu? Mustafa Kemal, istemeden de olsa Anıl’a çarptı ve böylelikle Anıl dengesini kaybederek yere  Turabi’nin ayaklarının önüne düştü.

Arkadaşlarının yere yıkıldığını gören gönüllüler takımı, Hakanın’da olaya dahil olmasıyla alana geldi, ortalık karıştı ve Hakan – Turabi – Anıl – M. Kemal arasında hafif çaplı bir arbede yaşandı. Yarışma sırasında Anıl’a ve Hakan’a karşı ağzını bozan ve söyledikleri sansürlenen Turabi, Acun Ilıcalı tarafından bu kez daha ciddi ve sert bir uyarı aldı. Yarışmayı bölerek Turabi’yi ayak üstü kısaca uyaran Acun Ilıcalı;’ Turabi’nin çizgi belirleyerek gönüllüler takımına nerede durup duramayacaklarını söyleyemeyeceğini, bu şekilde yasaklar koyarak şartlandırmalar yapamayacağını, kimseye atar gider yapamayacağını ya da posta koyamayacağını söyleyerek ihtar verdi. ‘Burası senin çiftliğin değil’ benzetmesini kullanan Acun Ilıcalı, konunun ekiple görüşüllerek konseyde kararın açıklanacağın da belirtti.

Ardından oyun devam etti ve 9 – 4 Merve – Nagihan, 10 – 4 M. Kemal – Murat karşılaşmasının ardından oyunu ünlüler kazandı. Böylelikle gönüllüler takımı ünlüleri 13 oyunluk büyük bir hezimete uğratsalar da çok istemelerine rağmen yine dokunulmazlığı alamadılar ve yine arkadaşlarından birinin potaya girecek oluşunun önüne geçemediler. Yarışma sonrası ünlüler tavuk yemek için adalarına doğru yola çıkarken gönüllüler de bireysel dokunulmazlık oyununa geçti.

Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyunu

Bireysel dokunulmazlık oyunu yine topları tahtaya dizme mantığında geliştirilen bir denge oyunundan ibaretti. Sırasıyla; ilk topu dişüren Birsen oldu ve ardından Yağmur, Anıl, Murat, Hakan, Nagihan art arda toplarını düşürdü, sona kalansa Hilmi Cem ile – Damla oldu. 28 Nisan Cumartesi Akşamı Survivor Yarışmasında Neler Oldu? Son saniyelerde Alp Kırşan her iki yarışmacıdan da sağ omuzlarına bakmalarını isteyince Damla’nın topu da düştü ve Damla bireysel dokunulmazlığa veda ederken donkunulmazlığı alan isim Hilmi Cem oldu.

Konseyde Neler Yaşandı?

Konseye çıkıldığında Acun Ilıcalı öncelikleTurabi konusunu gündeme getirdi. Oyun esnasında söylediklerini bir kez daha tekrarlayan Acun Ilıcalı, Turabi’yi uyarmadıkça işlerin biraz daha ileri gittiğini açılayarak, Turabi’nin geçtiğimiz hafta oyun parkuruna verdiği zararı ve seramiklere kırarak elini sakatlamasını hatırlattı. Oylamalardan ötürü bu konuyu gündeme getirmediği belirten Acun Ilıcalı, ekipçe Turabi’ye 5 oyun men cezası verdiklerini ve Turabi’yi bu süre zarfında benchte de istemediklerini belirtti. Turabi’ye söz veren Acun Ilıcalı, Turabi nin sessizliğini korumasının ardından oylamaya geçti.

Survivor Oylamada Neler Oldu?

Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımında yarışmacılardan birini elemek üzere oylamaya geçildi ve 4 Murat, 4 Yağmur ismi çıktı. Oylamada adı çıkan yarışmacılara oylama ile ilgili olarak son kez söz verildi. Survivor elenen adaylar 29 Nisan 2018 Pazar akşamı yayınlanacak olan Survivor yarışmasında bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak ve gönüllüler şayet ünlüleri yenerse ünlüler takımından da eleme potasına girebilecek olan isimler çıkacak.28 Nisan Cumartesi Akşamı Survivor Yarışmasında Neler Oldu? Siz ne dersiniz gönüllüler ünlüler takımından elemeye yarışmacı sokabilecek mi, bekleyip göreceğiz…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*