Anasayfa » Kim Elendi » Survivor Son Bölüm Kim Elendi?
Survivor Son Bölüm Kim Elendi?
Survivor Son Bölüm Kim Elendi?

Survivor Son Bölüm Kim Elendi?

Survivor Son Bölüm Kim Elendi?

survivor 2018 kim elendi 4 Haziran Pazartesi yayınlanan bölümde adadaki yarışmacılar Guetamala’da meydana gelen depremin Dominic‘e yansıması olan büyük bir sarsıntıyla uyandılar. turabi elendi Gecenin yarısı büyük bir sarsıntı sonucu uykularından uyanan gönüllüler ve ünlüler takımı oyuncuları ilk anda olayın farkına varamasalar da sonrasında bir deprem sarsıntısı gerçekleştiğinin farkına vararak korkulu anlar yaşadılar.

sorvayvır izle 2018 kim elendi ardından ilk müsabaka iletişim oyunuyla başladı. Survivor Son Bölüm Kim Elendi? Merve yaşadığı sakatlığı nedeniyle oyunlara katılamadı. Haftalardır sevdikleriyle, aileleri ve arkadaşlarıyla iletişim kuramamış olan ünlüler var güçleriyle oyuna abandı.

survarium 2018 kim elendi İletişim oyunu parkuru; sallanan engellere basarak geçme – havuz – suda sürünme – ince tahtadan engeli geçerek düşmeden yürüme – çubuklarla topu kazanlara gönderme etaplarından oluşuyordu.

İlk başlarda gönüllüler üstünlüğünde ilerleyen oyun, sonralarında ünlülerin bastırmasıyla 7-7 berabere skora kadar geldi. survivor kim elendi kim gitti İlk başlarda gönüllüler önde giderken Ümit Karan bir ara yaşadığı sinir patlamasıyla gönüllüler takımı ile kavga etmeye başladı. Oyunun ortasında Turabi ve Adem’i atışları denememeleri konusunda uyaran Hakan’a ve Murat’a tepki gösteren Ümit;’ siz İstanbul’dan yeni geldiniz, ailenizin yanından geliyorsunuz, bir de oradan seçme istiyorsunuz, ben buradan duyuyorum sizi, bize de yazık, çok ayıp ediyorsunuz böyle yaparak’ tarzında sataşmalarda bulundu. Gönüllüler takımı cevap vermedi ve tartışma büyümedi.

Her şeye rağmen ünlülerin berabere skora gelerek bastırmasına rağmen yine gönüllüler 10 –  7 kazanınca ünlüler iletişim oyununu kaybetti ve sevdikleriyle görüşme imkanı bulamadılar. İletişim ödülünü kazanan gönüllüler oldu.

Survivor Son Bölüm Kim Elendi?

Survivor Son Bölüm Kim Elendi?

Survivor Son Bölüm Kim Elendi?

Survivor Son Bölüm Kim Elendi? Oyunda yarışmacılar kendi takımlarından bir kişiyle eşleşerek ayaklarından bağlı olarak yarıştı. acunn.com survivor 2018 kim elendi İlk yarışmada sayıyı Murat’tan alan isim M. Kemal oldu ve sonrasında gönüllüler ezici üstünlükleriyle sayı almaya başladılar. Durum 7 -1 gönüllüler üstünlüğünde sürerken ünlülerden bir sayı da Adem alabildi.

Konforlu baraka oyun parkuru; kum torbalı kare engeller – çitli tünelden geçme – çıta engellerini atlama bölümü – sürünme – havuz – atış parkurlarından oluşuyordu.

Sona yaklaşırken M. Kemal Murat’tan bir sayı daha alabildi ve durum 8 – 3 oldu. Bir sonraki oyunda Adem – Sema, Murat – Damla ikilisi yarıştı, Sema yarıştı durum 9 – 4 oldu. Son oyunda ise Anıl – Hakan ikilisi,  M. Kemal ve Turabi ikilisine karşı sayı aldı. Böylece konforlu baraka oyununun kazananı gönüllüler oldu.

 

Survivor’da Kim Elendi?

Survivor Son Bölüm Kim Elendi? Konseyde ilk olarak Acun Ilıcalı eleme adayı olan; Turabi, Ümit, Damla, Hakan gibi isimlere öncelik tanıdı.

Sonrasında Acun Ilıcalı performans sıralamasını açıkladı. turabi neden elendi Performans sıralamasında ise erkeklerde 1. Hilmi Cem 2. Anıl, kadınlarda 1. Nagihan, 2. Damla oldu.

Sonrasındaysa elenen kişi açıklandı. Ve Survivorda elenen isim Ümit Karan oldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*