Anasayfa » Kim Kazandı » Survivor Adem Ne Kadar Kazandı
Survivor Adem Ne Kadar Kazandı
Survivor Adem Ne Kadar Kazandı

Survivor Adem Ne Kadar Kazandı

5 Haziran Salı Survivor Anlat Bakalım Oyununu Kim Kazandı?

Bildiğiniz gibi anlat bakalım oyunu, Survivor yarışmasında kavgasız gürültüsüz geçen, eğlenceli anların yaşanmasına hem yarışmacıların hem de izleyicinin neşeli dakikalar geçirmesine imkan veren kısımlardan. Adem kılıççı ne kadar kazandı cevabını ereceğimiz makalemizde peki son bölüm anlat bakalım oyununda kim kazandı?

Salı gecesi elemede Ümit Karan; Turabi, Damla, Hakan gibi  eleme adaylarından daha az sms aldığı için elenmişti hatta onun adını çıkaran M. Kemal ‘e veda bile etmeden adadan ayrılmıştı. Survivor alper neden öldü Mustafa Kemal Salı gecesi yayınlanan Survivor’da bu duruma ne kadar içerlediğini değerlendirdi ve kararında haklı oluşunun ortaya çıktığını vurguladı. Salı akşamı yayınlanan ilk Survivor görüntülerinde de  ünlüler takımı bol bol ümit Karan’ı yad ederek çok eğlenceli bir insan olduğunu ve onu çok özleyeceklerini anlattılar.

Hatta Hakan keşke Ümit Karan yerine Turabi gitseydi dedi. Murat ve Hilmi Cem bile Ümit Karan kalplerindeki sevgisinden söz ettiler. Survivor adem ne kazandı belki inanmayacaksınız ama Turabi bile Ümit’in elendiğine üzüldüğünü söyledi.  Hatta Ümit Karan’ın anlat bakalım yarışmasında ki komik anları bile kısa süreliğine ekranlara yansıdı.

Survivor ödül ne bu arada gönüllüler takımından Anıl, Damla, Hilmi Cem ve Nagihan gibi isimlerde dün geceki ilk görüntülerde performans ödülü olan sandviçlerini yedi.

Survivor Adem Ne Kadar Kazandı

Survivor Adem Ne Kadar Kazandı

Survivor Adem Ne Kadar Kazandı

Survivor şampiyonu 2018 ardından Survivor yarışmasının en güzel bölümlerinden olan anlat bakalım oyunu ekranlara geldi. Survivor adem kazandı her zaman olduğu gibi anlat bakalım yarışmasında neşeli anlar yaşandı. Survivor ödülü ne kadar bu haftaki ödül ise çikolatalı milföy pastaydı. survivor Adem kaç para aldı yarışmacılardan Turabi her zaman olduğu gibi M. Kemal’e bir türlü kelimeleri doğru düzgün anlatamayınca adem ne kadar para kazandı kenarda gülüşen gönüllüler takımından şakacı bir şekilde şikayetçi oldu.

Adem kaç para kazandı sonrasında yine komik anlardan Hakan Anıl’a kelimeyi şarkılarla anlatmaya çalışsa da başarılı olamadı ve komik anlar yaşandı. Survivor yarışmacıları ne kadar kazanıyor Survivor son bölüm Hilmi – Anıl yarışmasında Hilmi’nin başı yasaklı kelimelerle fena halde derde girdi. Bir ara Merve Aydın M. Kemal’e kelimeleri anlatırken gülme krizine girdi ve asla bu krizden bir daha çıkamayacak sandık.  Kendini yere atan Merve, uzun süre yerde kahkahalar içinde kaldı

Survivor son bölüm kim kazandı Alp Kırşan’ın üzerinde gezinen dev hamam böceği bile yarışmanın hızını kesemedi. Adem ne kadar kazandı her zamanki gibi Sema kelimeleri Adem‘e muhteşem güzellikte anlatarak puanları kırmayı başardı. Survivor adem kaç para aldı sonuç olarak yarışmayı ünlüler kazandı ve milföy pastayı da afiyetle mideye indiren ünlüler takımı oldu survivor şampiyonu ne kazandı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*