Anasayfa » Kim Elendi » 29 Nisan Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu?
29 Nisan Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu?
29 Nisan Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

29 Nisan Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

Bildiğiniz gibi gönüllüler takımı tüm mücadeleleri kazanırken dün akşamki dokunulmazlık oyununu da kaybederek iki isim çıkartmak zorunda kalmıştı. 29 Nisan Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivorda elenen isimler arasunda Yağmur ve Murat’tan başkası değildi. Bu gece ise ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu klasik gözler kapalı oynanan  sırtta asılı ipleri kapmaca oyunundan başkası değildi.

Survivor’da Hangi Oyuncu Hile Yaparak Oyundan Atıldı?

Körebe oyununda ilk müsabakalarda Elif – Nagihan oyunu esnasında Nagihan’ın üst üste  iki kez parmağı döndü ve Nagihan parmağından ötürü yaşadığı  ağrı ve sakatlıktan dolayı oynayamayacağını belirtti. 29 Nisan Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Sonrasında; Sema – Birsen, Anıl – M. Kemal, Elif – Birsen oyunlarında ense farkıyla her iki takım da birbirini takip etti.  Ardından Ümit – Murat karşılaşmasıyla ilk sayıyı gönüllüler takımına kazandıran Murat oldu. Ardından Sema  – Birsen oyununda Sema tekrar durumu 4 – 4 yaparal eşitledi. Mustafa – Kemal 1 – Hakan 0, Birsen 1 – Elif -0, Anıl 1 – Adem 0, Hakan 1 Mustafa Kemal 0, Sema 1 – Birsen 0 şeklinde ilerleyen oyun sonunda Ümit – Anıl oyununda gönüllüler 6 ünlüler 8 şeklinde bir skora dayandı.

 

Survivor Hakan Hile Yaptı Ve oyundan Atıldı

Bu oyunun arkasından Yağmur – Merve arasındaki karşılaşmayı Yağmur kazanmış gibi görünüyordu ki, Merve Hakan’ı hakkında Acun Ilıcalıy’a şikayet etti. 29 Nisan Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Merve, Hakan’ın öksürerek arkadaşlarına taktik verdiğini belirti. Bunun üzerine görüntüleri tekrar izleyen Acun Ilıcalı Merve’nin bu şikayetini haklı bularak Hakan’ı oyundan ihraç etti.

Adem Ve Murat Arasında Gerilim

Bu olayın üzerine oynanan müsabakada  Adem – Murat oyununda durum 9- 6 iken Murat; ’Ağzım – yüzüm kan içinde kaldı’ diyerek Adem’in sert oynamasından dem vurdu. Survivor eleme adayları Adem bu sırada zili kapsa da skor geçerli sayılmadı. Olayın hemen ardından Adem; ’ öyle her şeye mızmızlanılmaz, Murat dayak yedim diyor ama burada dayak falan atanda yok yani’ sözleriyle kendisini savunmaya çalıştı.

Acun Ilıcalı tarafından Adem ikaz aldı ve Murat haklı bulundu bunun üzerine faul kararı veren Acun, sayıyı gönüllüler takımına yani Murat’a verdi. 29 Nisan Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? 9 – 7’lik bu skorun ardından son oyunlara gelindi ve her 2 takımdan da en iyi kadın ve erkek oyuncular seçildi.

Ümit  – Murat karşılaşmasında Murat durumu 9 -8’e yükseltti. Ardından Birsen – Sema karşılaşmasında Birsen ilk eli alarak yanlışlıkla düşürdüğü Sema’yı yerden kaldırdığında, Sema ona elini uzatmayarak tepkisini belli etti.

  1. dokunulmazlık oyunun son ayağında Ümit ve Murat karşılaşırken Murat’ın son sayıyı da üstün bir performansla alışının ardından gönüllüler takımı ilk kez bir dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu. Böylelikle ünlüler takımından da elenmek üzere potaya bir isim çıkarılacağı sonucu netleşmiş oldu.

Dokunulmazlık Oyunu Sonunda Ünlüler Ve Gönüllüler Arasında Gerilimli Anlar

Oyunun hemen ardından gönüllü takımı dokunulmazlık galibiyetinin sevincini yaşarken oyuncular ellerini çakmaya başladı. Bu seramoniye katılan Nagihan, ünlüler takımından Elif’in dikkatini ve tepkisini çekti. Elif takım arkadaşlarına Nagihan’ı göstererek oyunda oynamayan Nagihan’ın eli iyileşti galiba kinayesiyle Nagihana seslenerek dikkat çekti. 29 Nisan Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Bu olayın üzerine ortam gerildi ve her iki takımdan da yükselmeler oldu. Parmağının durumunu açıklamaya çalışan Nagihan, Elif ve Sema ile ağız dalaşına girdi. Sema ‘oynanamak için yaptın, hani parmağın çıkmıştı?’ şeklinde olaya dahil oldu. Nagihan; ‘Metin Kuş’a sorun, parmağım döndü, kapsülüm patladı, film çektirip size göstereceğim’ dese de dakikalar içinde durum iyice alevlendi ve Elif – Nagihan ikilisi birbirinin üzerine yürüyerek ağız dalaşına girdi. Nagihan Elif’e‘senin ağzını yırtarım’, ‘yolcusun’, ‘hadi gidin birbirinizi yazın’ gibi söylemlerde bulundu. Arkadaşları tarafından güçlükle ayrılan ikili yerlerine zorlukla alındı.

Acun Ilıcalı’dan Murat’a Lebron James Övgüsü

Dün akşamki dokunulmazlık malubiyetinin ardından Murat elemeye giren isimlerden biri olmuştu. Bu günkü dokunulmazlıkta da dünkü ve geçtiğimiz haftalardaki perormanslarının aksine Murat oldukça başarılıydı ve neredeyse tek başına oyunun gidişatını çevirerek takımını kazandırmayı başardı. Bu durum üzerine Murat’ı üstün performansından dolayı tebrik eden Acun Ilcalı onun bu performansını Lebron James’e benzetti.

Damla’dan Nagihana ‘İstatistik Peşinde’ Açıklaması

Yarışmanın ardından röportajlar sırasında Damla’ya mikrofon uzatıldığında Damla, maalesef Nagihan hakkında ünlülüer takımı gibi düşündüğünü açıkladı. Nagihan’ın daha önce Survivor da yarıştığı senede de istatistik hesaplamaları yaptığını söyleyen Damla, gözü kapalı oyunlarda başarılı olmadığından Nagihan’ın parmağını bahane ettiğini öne sürdü.

29 Nisan Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

29 Nisan Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

Ünlüler Bireysel Dokunulmazlık Yarışması

Ünlüler 2. dokunulmazlık oyunundaki yenilgilerinin ardından bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı ve kazanan Mustafa Kemal oldu.

Survivor Konseyde Neler Oldu?

Konseyde isim yazmadan önce bu günkü gerilimli olaylar ele alındı. Nagihan’ın Elif ve Sema ile yaşadığı olayda Acun Ilıcalı;’nazikçe Nagihan’a sahtekar suçlaması yaptınız ‘dedi. Survivorda yemek veriliyor mu Ayrıca madem bu kadar duyarlı ve hassastınız, keşke arkadaşınız Turabi’yi de yaptıkları konusunda yarışmalar esnasında uyarsaydınız diyerek ünlüler takımına göndermede bulundu. 29 Nisan Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Öte yandan Hakan’ın yaptığı ’ öksürerek ikaz verme’ hareketini de bir kez daha gündeme getiren Acun Ilıcalı bu konuda da Hakan’a söz verdi.

Konuyla ilgili olarak arkadaşlarından özür dileyen Hakan, kendini kopyalarla yakalanmış bir öğrenciye benzettiğini ve bu gibi bir olayın asla bir daha tekrarlanmayacağını belirtti. Bu konuşmaların ardından oylama yapıldı ve yazılan isimler; Elif, Ümit, Yiğit olarak açıklandı. Elif oy sayısı fazlalığıyla elemeye çıkan isim oldu. Dokunulmazlık kolyesinin sahibi Mustafa Kemal ise ise 2. İsmi açıklayacağı sırada Turabi atılarak yaptığı hatalar yüzünden cezalandırılması gereken kişinin kendisi olması gerektiğini , söyleyerek Mustafa Kemal’den kendi ismini söylemesini istedi. Survivor kim kazandı Bunun üzerine M. Kemal Turabi’den özür dileyerek Yiğit’in adını verdi. Böylelikle ünlüler takımıda potaya giren isimler Elif ve Yiğit oldu.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*