Anasayfa » Kim Kazandı » Survivor Şampiyonuna Ödül Ne
Survivor Şampiyonuna Ödül Ne
Survivor Şampiyonuna Ödül Ne

Survivor Şampiyonuna Ödül Ne

7 Haziran Perşembe Survivor Son Bölüm

7 Haziran Perşembe akşamı Survivor yarışması muhteşem bir ödül yarışıyla başladı. Acun Ilıcalı ödülü kazanan tarafın Santa Domingo ödülü gezisiyle ödüllendirileceğini açıkladı. Kazanan taraf adadan ayrılarak Santa Domingo’ya uçacak harika bir şehir turu atarak mükellef bir yemek yiyecekti.

Oyun sırasında ilk başlangıçta skorlar iki takım arasında 1 – 1 / 2 – 1  /2 – 2 gibi ense farkıyla sürse de bu durum ünlülerin arayı açarak büyük bir fark yaratmasını engelleyemedi

survivor birincisi ne kadar kazandı

Ödül oyunu takımlardan iki kişilik çiftler halinde oynandı. Survivor birincisi ne kadar kazandı ödül oyunu parkuru; zikzaklı tahtalardan yürüme – çitli yolu atlayarak ilerleme – engel – asılarak havuza atlama etabı – çemberden geçme – takım arkadaşından atışla gelen rugby toplarını karşılayarak – hedef filelere gönderme üzerine kuruydu.

Ödül Oyununda Anıl – Hakan Gerginliği

Ödül oyunu esnasında heyecanına ve öfkesine hakim olamayan Anıl, matarasını oyun stresiyle benche vurdu. Bu durumdan rahatsız olan Hakan; ‘yapma, korkuyorum ‘ diyerek Anıl’a tepki gösterdi ve onu uyardı.

Survivor Şampiyonuna Ödül Ne bunun sonrasında neye uğradığını anlayamayan Anıl; ‘sana mı sorucaz, düzgün konuş’ şeklinde cevap verdi. Bu tartışma uzun dakikalar sürdü. Tam da bu sırada Damla yarışıyordu. Durumdan irkilen Hilmi Cem, Nagihan gibi isimler ikiliyi yalnız bırakma çabasıyla benchten sırayla ayrılmaya başladılar.

Oyuna yansımasına ramak kalan bu tartışma neyse ki dakikalar sonra bastırıldı ve gönüllüler takımı oyununa devam etti Bu esnada skor;  ünlüler 5 – 2 gönüllüler şeklindeydi. Ama ne yazık ki şans ve başarı bu kez gönüllülerden yana olmadı. Ödül oyununu 10’a 3 ünlüler kazandı. Ve haftalar hatta aylar sonra ünlüler takımı zaferin tadını çıkardı. Galibiyetlerine öyle çok sevindiler ki sevinç çığlıkları tüm yarış alanında çın çın çınladı.

Survivor Şampiyonuna Ödül Ne

Survivor Şampiyonuna Ödül Ne

survivor şampiyonunun kazandığı para

Bu sırada sevincinden çılgınca havuza atlayan Turabi, tam o esnada oradan geçen Damla’nın farkına varamadı ve Damla’nın üzerine havuz sularını sıçrattı. Survivor şampiyonunun kazandığı para Damla’dan tepki alan Turabi; ’ ben ne yaptım ki yanlış bir şey yapmadım su sıçrattıysam da özür dilerim ‘ dedi. Anlaşılan o ki aylar sonra yaşanan bu galibiyet Turabi’yi bile sakinleştirmiş ve kibarlaştırmıştı.

 

Santa Domingo Ödülünü Kazanan Ünlüler Oldu

Ödül oyununun ardından ünlüler takımı Santa Domingo’ya uçtu. Ardından 5 yıldızlı otellerine girerek temizlendiler ve en güzel kıyafetlerini giydiler. Sonrasında arabayla harika bir şehir turu yaptılar. Uzun zamandır ada hayatında medeniyetten uzak bir şekilde yaşayan ünlüler takımı; yolları, sokakları, şehir ışıklarını ve arabaları gördüklerinde şaşkınlıkları yüzlerinden okunuyordu. Bu durumu oldukça yadırgayan ünlüler takımı sonrasında şahane bir restoranda mükellef bir yemek yedi.

Hakan-  Damla Arasında Merve Neden Oynamıyor Konuşması

Survivor Şampiyonuna Ödül Ne Mor puan ödülünün oynayacağı sabah Merve’nin ve Hakan’ın baş başa vererek Merve konusunda şikayetlendiği görüntüler ekrana geldi.

Hakan; ’Merve hem dizimde sakatlık var diyor, hem de yüksekten atlıyor, bizim de kaderimizle oynuyor, böyle böyle finale giderim diye hesap mı yapıyor acaba, istediğinde oyuna giriyor’ şeklinde Damla’ya dert yandı.

Mor Puan Ödülünde Neler Oldu?

Mor puan ödülü +mantı ödülünün verileceği oyunda, her iki takımda başlangıçta ense farkı skorlarıyla   ilerledi.

Mor ödül parkuru; kaydırak – havuz – ipli engel alanı – tahtıravalli – silindir engeli – dağcı tırmanma platformu – kaydırak – sürünme alanı – engelli havuz – engelli kum etaplarından oluşuyordu. Son etapta da; denge çubuklarından topu aktarma ve hedefe topu fırlatma alanı yer alıyordu.

Sayılar ilk dakikalarda art arda birbirini izlese de 4 – 2 skorundan sonra bu kez gönüllüler ısrarlı ve hızlı bir şekilde arayı açmaya başladı.

 

Sema Ve Nagihan Arasında Oyun Deneme Gerginliği

Survivor Şampiyonuna Ödül Ne Oyunun ortasında Nagihan oyunu denerken Sema ona sataştı ve deneme yapmaması konusunda onu uyardı. Derya durmuşlar bu olaydan dakikalar sonra aynı duruma Sema ‘da düştü ve Sema oyunu denerken Nagihan ‘sen de yapıyorsun bundan sonra beni bu konularda uyaramazsın’ şeklinde ona çıkıştı. Survivor şampiyonuna verilen ödül yaşanan bu gerginliğin ardından hızla sayı alarak 10 a  – 4 e kadar yükselen gönüllüler oldu ve yine mor puan ve mantı ödülünü kazananı gönüllüler takımı oldu. Sonrasında gönüllüler,  mantılarını ve dönen butonlu yemek listesinden çıkan çiğ börekleri afiyetle yediler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*