Anasayfa » Kimdir ve Hayatı » Adem Kılıççı Kimdir? Hayatı, Yaşı ve Sevgilisi
Adem Kılıççı Yaşı
Adem Kılıççı Hayatı

Adem Kılıççı Kimdir? Hayatı, Yaşı ve Sevgilisi

Survivor izleyicilerinin merakla beklediği survivor şampiyonu kim oldu sorusunun cevabını vereceğimiz makalemizde bugün survivor şampiyonu Adem Kılıççı Kimdir? Hayatı, Yaşı ve Sevgilisi başlığımızla sizlerleyiz. Bu başlık altında herkesin merak ettiği adem kılıççı ne kazandı sorusunun cevabını verip, adem kiliccinin sevgilisi hakkında önemli bilgiler vereceğiz.

Adem kılıççı ile helin aras arasındaki ilişkiyi de merak eden survivor izleyicileri bu makalemiz sayesinde yarışmanın tüm detaylarını öğrenmiş olacaklardır. Adem kılıççı ve sevgilisi hakkında paparazilik yapmak isteyen survivor bayan izleyici kitlesi vereceğimiz cevaplar karşısında ne yazık ki hayal kırıklığına uğramış olacaklardır.

Adem Kılıççı Kimdir? Hayatı, Yaşı ve Sevgilisi

Survivor All Star yarışmasından bildiğimiz Adem Kılıççı Kimdir? mesleği, Eğitimi ve özel hayatı en çok merak edilen konulardan biri olmuştur. Öncelerde yapmış olduğu başarılarıyla söz ettiren milli sporcu, şimdilerde ise sevilen yarışma programı Survivor’da adını duyuruyor. Milli Sporcu Survivor All Star kadrosunda da bu sene yer almayı başardı. Özellikle oyunlarda ki üstün başarısı dikkat çekiyor. Survivor 2018 mücadelesi içerisinde yer alan başarılı sporcunun başarıları, yaşı, eğitim durumu ve Survivor macerası hakkında tüm bilmedikleriniz cevaplanıyor.

Adem Kılıççı Hayatı

Hırslı, kararlı ve aynı zamanda azimli yanıyla tanınan başarılı sporcu, Survivor yarışma programında da bu karakterini başarıyla sürdürmüştür. Adem Kılıççı Hayatı, Ağrı şehrinde 5 Mart 1986 yılında hayata gözlerini açmıştır. Ağrı ilinde yaşamının güzel çocukluk yıllarını sürdürmüştür. Özellikle kariyeri boyunca yapmış olduğu üstün performans sayesinde adından fazlasıyla söz ettirmeyi başarmıştır. Milli sporcumuz 69 kilodadır. Gözleri açık kahverengi olan milli sporcumuz sempatik özelliğiyle dikkat çekmiştir. Survivor All Star yarışma programında en çok dikkat çeken yanlarından birisi de hem korkusuz hem de kararlı tutumu olmuştur. Adem Kılıççı hayranlarının git gide bu denli fazla artmasının nedenlerinden birisi cesur tavırları olmuştur. 1.89 boyunda ve 69 kiloda olan milli sporcumuz fit fiziğiyle dikkat çekmeyi başarıyor. Özellikle Survivor All Star yarışmasında ki hız parkurlarında oynadığı zaman çevik yanını gösteriyor. Adem Kılıççı Yaşı, hatta  Survivor yarışmacısında hızlı özelliği sayesinde oyunu en erken şekilde bitirip sonuca ulaşmayı başarmıştır.

Adem Kılıççı Yaşı

Adem Kılıççı Hayatı

Adem Kılıççı Spor Hayatı

Çocukluğundan bu yana spora karşı ilgi duymuştur. Spora karşı ilgisini kısa zamanda ailesi keşfetmiş ve onu teşvik etmiştir.  Adem Kılıççı, kendisinde ki yeteneği sonradan fark etmiştir. Milli sporlarımızdan biri olan dövüş dalında boy göstermiştir. Başarılı boksörümüz ilk olarak 2004 Dünya Boks Şampiyonası’nda yer alırken, gururlanmamızı sağlayan gümüş madalyayı kazanmıştır. Dünya Boks Şampiyonası 2004 senesinde Antalya ilinde yapılmıştır. İstanbul’da bulunan Fenerbahçe Boks şubesinin üyesidir. Başarıları sadece bununla sınırlı kalmazken 2007 yılında da aynı başarıyı ülkemize yaşatmıştır. Bu sefer Şikago’nun ev sahipliğini üstlenmiş olduğu 2004 Dünya Boks Şampiyonasında yer alan milli sporcumuz, bronz madalya alma hakkını elde etti. Türkiöye’ye Avrupa Şampiyonasında da en güzel şekilde temsil eden sporcularımız arasında yer almaktadır. Hak kazanmış olduğu başarılarına göz attığımız zaman ise 2001 Avrupa Şampiyonası 2.si olmayı başarırken 2009 yılında da aynı ikinciliği almayı başardı. Milli sporcumuzun Avrupa Ligi elemelerinde ki ilk mağlubiyeti ise İngiliz rakibine karşı olmuştur. İngiliz rakibi Joe Sanders ile karşı karşıya gelmiştir. Yapılan mücadele 14-3 gibi istenmeyen bir skor aldı.  Bu mağlubiyetin ardından 2008 Yaz Olimpiyatlarına veda etmek zorunda kaldı.

Hırsçı yapısı daha o senelerde bile kendisini göstermeye yetiyordu. 2008 senesinden sonra ardı arkası kesilmeyen başarıları gelmeye başladı. Survivor Adem Kılıççı, Ankara’da gerçekleştirilen Büyükler Avrupa Şampiyonasında yer aldı. 2011 yılında düzenlenen bu şampiyoda ise gurur duyduğumuz boksörümüz gümüş madalyayı evimize getirdi. 2014-2015 yılında da APB Profesyonel Boks Liginde olma  başarısını gösterdi. Daha sonrasında Rio’da düzenlenecek  Olimpiyatlara hazırlandı. Fakat ülke adına üzüleceğimiz istenmeyen  olayla karşı karşıya kaldık.  Rio’da düzernlenecek Olimpiyatlar tam başlarken milli sporcumuzda yasaklı madde tespit edildi. Bu tespitin ardından Olimpiyatlara veda etmek zorunda kaldı. Veda sonrasında ise ilk iş olarak Boksun Yıldızları programında sunuculuk yapmaya başladı.

Adem Kılıççı Özel Hayatı

Adem Kılıççı Aşk Hayatı en çok merak edilenler içerisinde yer alıyor diyebiliriz. Adem kıiliccinin sevgilisi kimdir? diye sorup merak edenler için ele alacağımız bu başlığımızda Adem Kılıççı Evli mi yahut hayatında bir sevgilisi var mı hayranları merak ediyor. Hatta çoğu izleyici adem kılıççı helin aras arasında bir ilişkinin olduğunu düşünmektedirler. Survivor yarışmasına katıldıktan sonra sporcunun hayran kitlesinde de bir artış yaşanmaya başladı. Survivor Ünlüler kadrosu içerisinde yer alan sporcumuzun aşk hayatı sıradan geçiyor. Milli sporcumuzun sevgilisi yoktur. İstanbul şehrinde yaşamını sürdürmektedir. Adem kılıççı sevgilisi kim Survivor yarışmacısı Adem Kılıççı, özel hayatıyla çok fazla gündemde olan bir sporcu değildir. Bu yüzden adını medya sektörü içerisinde çok fazla duymamaktayız. Fakat kendisi hakkında elde edilen bilgilere bakıldığı zaman aşk yaşamında hiç kimsenin olmadığı görülüyor.

Adem Kılıççı Kürt Müdür?

Survivor izleyicilerinin merak ettikleri bir diğer konu ise Adem Kılıççı’nın kürt olma konusudur. Survivor programında yapmış olduğu kürtçe konuşma ve muhabetlerden ötürü bir çok izleyicinin Adem Kılıççı Kürt Müdür? soruları ile karşı karşıya gelmelerini sağlamıştır. Bizler de bu başlığımızda Adem Kılıççı’nın Kürt mü Türk mü olup olmadığını sizler için araştırdık.

Başta da belirtiğimiz gibi Adem Kılıççı Ağrı’lı olup, mütevazi bir Kürt evinde dünyaya gözlerini açmıştır. Onun gerek komşuları gerekse de arkadaşlar kendisinin Kürt olduğunu belirtmişlerdir. Hatta Adem Kılıççı Kürtçe ve Kürtler ile konuşmalarından ötürü sosyal medyada bir lince tabi tutulup genellikle ergenler tarafından terörist iftiralarına uğramıştır.

Adem Kılıççı Survivor Macerası

2017 yılında Adem Kılıççı, Survivor yarışma programına katıldı. Burada göstermiş olduğu muhteşem performansı sayesinde Survivor izleyicilerinin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Survivor yarışma programında oynadığı tüm parkurlarda rakiplerine büyük bir üstünlük kurmuştur. Finale kadfar çıkma başarısını gösteren başarılı sporcu Ogeday ile SMS oylamasına çıktı.  Yapılan oylamada rakibine mağlup oldu. 2017 Survivor yarışma programında birinciliği Ogeday aldı. 2018 senesinde yayınlanan Survivor All Star yarışmasında da ünlüler kadrosunda yer aldı. Yarım kalanı tamamlamaya geldiğini belirtmiş aynı performansını bu sezonda göstermiştir.  2018 Survivor All Star kadrosuna göz attığımız da sevilen daha pek çok karakmterleri görmemiz mümkündür.  Hilmicem, Damla, Merve Aydın, Sema, Ümit Karan,  Turabi, Sahra Işık gibi isimlerle aynı kadroda yer almıştır. Aynı ekip arkadaşından  biri olan Turabiyle aralarında tatsız bir tartışma yaşandı.

Yarım kalan hikayemiz var diyerek bu sezonda ne kadar çok iddalı olduğunu ispatlayan bir milli sporcumuz olmuştur. Çeyrek Finalden Yarı Finale, Yarı Finalden Finale kadar çıkmayı başarmıştır. Survivor en çok sevilen yarışma programlarından biri haline gelirken izleyicilerde bu sezonda kimin  birinci olacağını merak ediyordu. 2018 All Star Survivor   Finaline çıkmayı başaran sporcunun rakibi ise Nagihan Karadere oldu. Geçen sene kıl payı birinciliği Survivor yarışmacısı Ogedaya kaptırırken, bu sezonda aynı durumla karşı karşıya kalmadı. Yapılan SMS oylaması sonucunda Milli Sporcu Adem Kılıççı birinci olma başarısına sahip oldu. Survivor yarışma programı başladığından bu yana onu takip eden pek çok hayranı birinci olmasına sevindi.

Survivor şampiyonu ne kazandı

Survivor şampiyonu olan Adem Kılıççın ne kadar para kazandığını merak eden izleyicilerin kafalarındaki soruları gidermek için bu başlığımızda Adem Kılıççı ne kadar para kazandı hakkında bilgiler vereceğiz. Survivor izleyicilerinin bildiği üzere Acun Ilıcalı 2017’de Survivor için Ogeday Girişken’e şampiyonluk ödülü olarak 500.000 TL para vermişti.2016 yılında ise Acun Medya yine Avatar Atakan’a 500.000 TL para ödülü vermişti. Acun Ilıcalı büyük ihtimalle Acun Ilıcalı bu yılda yine Survivor 2018’i kazanan Adem Kılıççı’ya da 500.000 TL para ödülü ödeyecek fakat Survivor 2018’de Adem Kılıççı’nın ödül olarak kazanacağı para sadece 500.000 TL olmayacak. Peki survivor oyununda adem kılıççı ne kazandı? işte merak edilen sorunun cevabı;

2018 Survivor programında tüm engelleri aşıp birinciliği hak eden Adem Kılıççı 500.000 TL şampiyonluk ödülü alırken, aynı zamanda 1.600 TL ise kendisine haftalık prim verilecektir. Ve toplam kendisine ulaşan yani Adem Kılıççının toplam kazandığı para 2.100.000 TL olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*