Anasayfa » Neler Oldu » 1 Mayıs Salı Akşamı Survivor da Neler Oldu?
1 Mayıs Salı Akşamı Survivor da Neler Oldu
1 Mayıs Salı Akşamı Survivor da Neler Oldu

1 Mayıs Salı Akşamı Survivor da Neler Oldu?

Survivor anlat bakalım kim kazandı oyunda bugün 1 Mayıs Salı Akşamı Survivor da Neler Oldu? başlığını ele alacağız. Survivor sembol oyununu kim kazandı? sorularını soran ziyaretçilerimiz survivor son bölümlerini izleyerek sorularına cevap bulabilirler. 1 Mayıs Salı akşamı, oyunlar her iki takım içinde ‘anlat bakalım’ yarışmasıyla başladı. Yarışmada her zaman olduğu gibi komik ve eğlenceli anlar yaşanırken yarışmayı kazanan gönüllüler takımını oldu ve sucuklu tostla birlikte çay ödülü de gönüllüler takımı aldı. Ardından sembol oyunu yapıldı. Bildiğiniz gibi sembol oyununda en çok sembol kazanan yarışmacının ailesi Dominik Cumhuriyetine getirilecek ve ailesiyle zaman geçirebilecek.

1 Mayıs Salı Akşamı Survivor da Neler Oldu

1 Mayıs Salı Akşamı Survivor da Neler Oldu

Survivor Sembol Oyunu

1 Mayıs Salı Akşamı Survivor da     Neler Oldu? makalemizde belirtiğimiz gibi Survivor sembol oyununu kim kazandı? üzerinde de duracağız. 1 Mayıs Salı Akşamı Survivor da Neler Oldu? makalemiz ile Sembol oyununda sembolün yanı sıra yarışma ödülü olarak Hepsi Burada sponsorluğunda 4000tl de yarışmanın ödülleri arasındaydı. Sembol oyunu; su kaydırağı, havuz, engeller ve labutlara disk atma parkurlarından oluşuyordu.

Sembol oyununda hiç sembolü olmayan Sema, bu etapta Birsen’e yenilerek sembol oyununa veda etti. Böylece survivor kim elendi sorularını kafanızdan gidermiş olduk. Merve Yağmur çekişmesinde ise yarışın kazananı Merve oldu ve Merve böylelikle ilk sembol ödülünü kazandı.

Damla – Nagihan yarışında Damla bir sembol daha kazanırken, Nagihan kaybederek sembollere veda etti. Hilmicem – M. Kemal karşılaşmasında daha önce hiç sembol alamayan Hilmi, bu akşamki sembol oyununda sembolün sahibi oldu. Ümit – Adem oyunundaysa Ümit küçük bir kaza yaşayarak burnunu parkura çarptı. Yarışmanın sonunda kazanan Adem oldu. Tüm yarışların sonucunda Adem ve Turabi’de sembol oyununda tur atlayan isimlerden oldu.

1 Mayıs Salı Akşamı Survivor da Neler Oldu? makalemizin sonuna gelirken,  survivor sembol oyunu 2018 ile survivor sembol oyununu kim kazandı hakkında önemli bilgiler vermiş olduk. Bir sonraki makalelerimizde Survivor ezgi nereli konusunu ele alacağız.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*