Anasayfa » Neler Oldu » 12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu?
12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu?
12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu?

12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu?

Bugünkü survivor haberleri makalemizde 12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu? konusunu ele alacağız. survivor 2018 68. bölüm izle araması ile survivoru kaçıranlar için survivor diyaloglarından oluşan özet bir makalemiz olacaktır. Makalemizin içeriğinde serenay aktaş survivor hakkında kısa bilgiler de yer verirken, aynı şekilde survivor oylama hakkında da bilgilendirmelerde bulunduk.

Bugün survivor 68 bölüm izle hakkınd abilgiler verdikten sonra, bir sonraki makalemiz olan survivor 69 bölüm hakkında da kısa bilgiler vermeyi düşünüyoruz. Bilindiği üzere survivor son bölümde en çok ses getiren oyuncu serenay aktaş survivor olmuştur. Serenay aktaşın survivordaki performansı son günlerde büyük yankı uyandırmıştır şimdi kısaca makalemizde survivor detaylarına geçelim.

survivor 2018 68. bölüm izle, survivor diyalogları, serenay aktaş survivor, 12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu?, survivor oylama, survivor 68 bölüm izle, , survivor 69 bölüm, survivor birleştirme partisi ne zaman, survivor 69. bölümz izle, survivor 2018

12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu?

Survivor panaroma haftasonu izlemek isteyen kullanıcılar sabırsızlıkla beklemektedirler. 12 Mayıs Cumartesi akşamı Survivor oyunları anlat bakalım oyunuyla başladı. Ünlüler ve gönüllüler takımına karşı Acun Medya takımı yarıştı. Acun Medya takımında yer alan yarışmacılar; Acun Ilıcalı, Alp Kırşan, Esat Yontunç, Oğulcan Engin (Seda Sayan’ın ve Sinan Engin’in oğlu) Şeyma Ilıcalı ve Metin Kuş yer alıyordu.

12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu? oyunda çok ilginç ve gülünç anlar yaşandı. Anlat bakalım oyununda hem sunuculuk yapan hem de  Acun Medya takımında yer alan Alp Kırşan – Metin Kuşçu ile, Şeyma Ilıcalı – Oğulcan Engin ile, Esat Yontuç – Acun Ilıcalı ile eşleşti. Gönüllüler takımında da Hakan – Yağmur, Nagihan – Birsen, Anıl – Damla, M. Kemal – Merve, Hilmi – Murat, Sema – Adem gibi isimlerle eşleşti. Serenay aktaş survivor ödül ise Whooper menüydü. Survivor panaroma haftasonu Oyun, Acun Medya takımının üstünlüğüyle  sonuçlandı ve ünlülerle gönüllüler takımları yenilmiş oldu. Yine de Acun Ilıcalı Whooper menü yemek ödülünü karşı takıma ikram etti.

12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu?

12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu?

Survivor Futbol Maçında Neler Yaşandı?

Survivor’da günlerdir beklenen Futbol karşılaşması; gönüllüler  – ünlüler  kollektif takımından ve Acun Medya takımından oluşuyordu.

Survivor 2018 68. bölüm izle Acun Medya futbol takımında yer alan isimler; Oğulcan Engin – Savaş- İrem – Metin Kuş – Acun Ilıcalı- Yalkın – Alp Kırşan gibi isimlerdi.

Ülüler – gönüllüler kollektif takımındaysa; Turabi – Hakan – Ümit Karan – M. Kemal – Murat – Hilmi – Anıl – Adem gibi isimler yer aldı.

12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu? Gönüllüler – ünlüler takımının kalesinde Hakan varken, Acun Medya takımının kaleisinde ise Metin Kuş yer aldı.

Öte yandan  futbol spikeri ve yorumcularıysa Survivor 2018 68. bölüm izle Fikret Engin ve Murat Özarı gibi önemli ve ünlü isimler oldu. Serenay aktaş survivor öte yandan oyunun sonunda ödül, bir yıl boyunca bedava spor salonuna üyeklik ödülüydü.

 

İlk Yarı Atılan Goller

12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu? Kum sahada çift kale oynanan maç Acun medya takımından Oğulcan Engin’in golüyle Acun Medya takımının üstünlüğüyle başladı.

İlk yarıda;

Acun Medya oyuncularından; Oğulcan Engin- Savaş – İrem – Oğulcan – Acun – Yalkın – Oğulcan =6 gol attılar.

Ünlüler +gönüllüler takımı oyuncularından Ümit – Ümit- Ümit – Anıl = 4 gol attı.

İlk yarının sonunda karşılıklı atılan gollerle maç cun Medya takımının 6 – 4 üstünlüğüyle bitti.

 

Maçta İkinci Yarıda Neler Yaşandı?

İkinci yarıda durum; Ümit’in golüyle  6 – 5 , Oğulcan’ın golüyle 7 – 5 oldu. Survivor 2018 68. bölüm izle bu esnada Metin Kuş’un başına gelen darbe nedeniyle (Yasinin tekmesi)  kaleci değişikliği oldu ve kaleye Murat Öztütüncü geçti.

Ardından;

İkinci yarıda skor; Yasin’in golü 8 – 5, Acun’un golüyle 9 – 5, gönüllülerin aldığı penaltıda Ümit’in golüyle 9 – 6, tekrar Ümit’in golüyle 9 – 7,  Mustafa’nın golüyle 9 – 8, Oğulcan’ın golüyle 10 – 9, yine Oğulcan’ın golüyle 11 – 8, İrem’in golüyle 12 – 8, Anıl’ın golüyle 12 – 9, İrem’in golüyle 13 – 9 oldu ve  bitiş düdüğü çalarak maç sonlandı. 12 Mayıs 2018 Dün Cumartesi Akşamı Survivor’ da Neler Oldu? Kum sahada oynanan maçın kazananı böylelikle Acun Medya takımı oldu. Serenay aktaş survivor Pazar akşamı birleşme partisinde yaşanacaklarsa tüm Türkiye tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*