Anasayfa » Neler Oldu » 13 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor Birleşme Partisinde Neler Oldu?
13 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor Birleşme Partisinde Neler Oldu?
13 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor Birleşme Partisinde Neler Oldu?

13 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor Birleşme Partisinde Neler Oldu?

13 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor Birleşme Partisinde Neler Oldu?

Survivor ‘da uzun zamandır beklenen birleşme partisi Pazar akşamı gerçekleşti. Birleşme partisinden önce tüm yarışmacılar partiye büyük bir mutlulukla hazırlandı. Kadın yarışmacılar makyajlı, bakımlı halleri güzel kıyafetleriyle göz doldururken, yarışmacı erkekler de  karizmatik tarzlarıyla gayet hoş görünüyorlardı.

Birleşme partisi, yemek öncesi havuz başında yaşanan aperatifler eşliğinde ve kaynaşma  sohbetleriyle  başladı. Yarışmada Turabi – Murat ile birlikte otururken, Hakan – Ümüt – Hilmicem gibi isimlerde bir arada sohbet etmeyi tercih etti. Yine Nagihan – Birsen- Sema – Merve- Damla – Yağmur gibi kadın yarışmacılarda ayrı bir tarafta  sohbet etmeyi tercih etti.

Turabi’den Ümite ‘Kurt’ Benzetmesi

Turabi Murat ile yaptığı sobetinde; ’seni her zaman bana seçtiriyorlardı. Survivor 2018 70. bölüm ama şimdilerde senin performansından korkuyorlar kral’ gibi sözler kullandı. 13 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor Birleşme Partisinde Neler Oldu? Ayrıca’Merve zaten benim dedikodumu yapan biri, ondan beklerdim, M.Kemal’inde adını yazmıştım ama Ümit ile Adem, beni yazmaz dedim, o yüzden Acun abiye tüm oyları açtırdım, onlardan bunu beklemezdim, ben artık bireyselim, Ümit kurnaz adam, bütün takımı yönetiyor’ şeklinde konuştu. Sonrasında Turabi Hakana ’sizin takımda durumlar nasıl’ diye sordu.

Murat’sa ;’ bizim takımda sorun yok. Survivor tv de yok Hilmi , ben, Anıl, Damla bir aradayız. Hakan, Nagihan, Birsen ise birlite takılıyor’ şeklşinde cevap verdi.

Tam bu sırada diğer tarafda da Hakan – Hilmi – Ümit gibi isimler arasında gelişen sobette Hakan  Ümit Karan’a ‘siz Turabiye onu yazacağınızı söylemiş miydiniz?’ diye dsordu . Ümit se; ’ben ona söyledim. Turabi bizi çok düşürüyor, artık onun yüzünden taktik yapamıyoruz’ dedi.

Diğer yanda sohbet eden Adem ile Anıl arasdında da  Adem Anıla; ’size yaşattığımızı biz de yaşadık’ şeklinde konuştu.

Yemek Partisi

Sonrasında yarımacılar kendileri için hazırlanan görkemli bir masa etrafında toplandı ve Alp Kırşan onları tek tek tartıya davet ederek kilo garamlarını tarttı. Survivor nagihan kimdir sonrasında muhteşem yemekler ard arda  büyük şefler eşliğinde masaya taşınmaya başladı. Menü de; zeytinyağlılar, şakşuka, zeytinyağlı dolmalar, kısır, patlıcan salatası, kadın budu köfte, ekler, profitröl gibi muhteşem lezzetler yer aldı. Yarışmacılar afiyetle karınlarını doyurarak şarkı yarışmasına geçtiler.

13 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor Birleşme Partisinde Neler Oldu?

13 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor Birleşme Partisinde Neler Oldu?

Birleşme Partisinin Ünlü Konukları Kimler?

Birleşme partisinin ünlü konukları ve jürisi ise İbrahim Büyükak ve Aleyna Tilki oldu.

 

O Ses Survivor Yarışması

3 Adam grubunda yer alan tv 8 kanalından tanıdığımız İbrahim Büyükak ve Aleyna Tilki jüriliğinde tüm yarışmacılar  tek tek sahneye çıkarak şarkılarını söyledi ve performanslarını sergiledi. survivor son bölüm kim kazandı Yarışmada Sema ve Merve göz dolduran isimlerden oldu. Yanı sıra Nagihan geçen seneki kulak tırmalayan sesiyle yarışmanın beklenen fenomenlerinden oldu adeta. 13 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor Birleşme Partisinde Neler Oldu? Nagihan’ın performansının ardından Aleyna Tilki; ’bir an düşündüm, acaba sesinizi sadece konuşurken mi kullansanız diye’ dedi.

İbrahim Büyükak’sa; ’sahnede demin yürüyen yengeç bile gitti, havuza atladı’dedi. Adem’in  performansının ardındansa Ümit; ’yengeç kendini kesti’dedi.

Tarşmanın ardından Merve – Sema – Adem  isimleri  finale kalan 3 isim oldu. Oylamanın ardından  jüri, Merve’yi birinci seçti. survivor son bölüm kim kazandı yarışmada ara ara Aleyna Tilki şarkı söylerken, Sema – Merve – Ümit üçlüsü de Survivora özel bestelenen şarkılarıyla özel bir performans yaptılar. 13 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor Birleşme Partisinde Neler Oldu? Yarışmanın ardından Mor Club te eğlence devam etti.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*