Anasayfa » Neler Oldu » 14 Mayıs 2018 Dün Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu?
14 Mayıs 2018 Dün Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu
14 Mayıs 2018 Dün Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu

14 Mayıs 2018 Dün Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

Survivor Sembol Oyununu izleyen seyirciler 14 Mayıs 2018 Survivor programında neler olduğunu da merak etmiş durumdalar. Bizlerde bugün 14 Mayıs 2018 Dün Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu? başlığı ile survivor hakkında tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Bunlar arasında survivor kimin ailesi gelecek, survivor yeni bölüm fragmanı, designated survivor izle ve survivor sembol oyunu hakkında olacaktır.

14 Mayıs 2018 Dün Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

Birleşme partisinin ardından ilk yarış yemek ödülü yarışmasıyla başladı. Parkur; zigzaglı ilerleyen yükselmenin üzerinden geçerek – baton askılardan  geçilerek-filelere atlayarak havuzdan geçme – halkaların içinden geçme – fileye disk atma şeklinde neticeleniyordu.  İlk olarak oyuna ünlüler önde başlayarak durumu 3 – 0 skorla seri bir üstünlükle geliştirdi.

Sonrasında bu durumun stresinden olsa gerek gönüllülerin benchinde bir gerilim yaşandı. Nagihan benchte otururken ayakta durarak atışları izleyen Anıl’a çekil atışları göremiyorum uyarısında bulundu. Bu söylemin ardından Nagihan ve Anıl arasında birden bire gerginlik büyüdü. Durumu alttan almak isteyen ve  ‘uzatmayalım Nagihan şeklinde’  cevaplar veren Anıl’a Nagihan ‘artistik yapma’ şeklinde cevap verince olay iyice alevlendi. Orta şiddete süren bu tartışma Anıl’ın tamam Nagihan şeklindeki yatıştırmasıyla  bastırılabildi.

Sonrasında oyun; Hilmi 0 – Turabi 4, Anıl 0- Adem 1, Merve 0 – Birsen 1 şeklinde gelişti ve böylelikle Birsen takımına ilk sayıyı getirmiş oldu. Mustafa 0 – Hilmi1, Merve 0 – Nagihan 1(Nagihan bu sırada çok kötü düşerek yerde kıvranmaya başladı sonrasında toparlanarak yarışı sürdürdü) , Murat 0 – Hilmi1, Turabi 0 – Anıl1,  Sema 0 – Birsen 1  ilerleyerek durum= ünlüler 6 ve gönüllüler 5 sayısına yükseldi.

Anıl Ve Adem Arasında Hakaretli Gerginlik

Tam bu sırada Adem gönüllülerin benchine geçti ve oyunu oradan izledi. Bu durumun ardından Hakan Adem’i ‘bu tarafa geçemezsin, yasak olduğunu blmiyor musun’ diye uyardı . O sırada Adem ona ‘salak’ şeklinde cevap verince ortam gerildi. Bana sen müdahale edemezsin şeklinde Hakan’a çıkışan Adem ‘e Acun Ilıcalı müdahale ederek ‘oraya geçmen yasak’ şeklinde uyradı. Kısa süreli yaşanan bu gerginliğin ardından oyun devam etti.

Tam bu tartışmanın üzerine kötü bir tesadüf eseri Hakan ve Adem yarıştı. Karşılaşmada Hakan,  Adem’i yendi ve skor 6 – 6 şeklinde eşitlendi. Sonrasında Anıl 1- Mustafa 0, Sema 0 Birsen 1, Adem 0 – Hakan1, Merve 1 – Nagihan0 , Hilmi 1 – Turabi 0 sayılarıyla durum 10 – 7 gönüllülerin galibiyetiyle sonuçlandı.  Oyunun sonunda  gönüllüler yemek bölümünde  geçerek afiyetle karınlarını doyurdular. Zengin masada her kesin yemek istediği yemeklerden; mantı, kuru fasulye, patates köfte, pide , lahmacun ve salata gibi leziz yemekler yer alıyordu.

14 Mayıs 2018 Dün Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu

14 Mayıs 2018 Dün Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu

Survivor Sembol Oyunu Yarışı

Bildiğiniz gibi  sezon başından beri yarışmacıları bireysel olarak sembol topluyor ve ailelerini Dominik’e getirmek için bu konuda  büyük bir mücadele veriyor. 14 Mayıs 2018 Dün Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Bu akşamda sembol finali yarışması vardı ve kazanan  2 yarışmacı ailesini Dominik’e getirmeye hak kazanacaktı.

Sembol oyunu kadınlar ve erkekler arasında dönüşümlü yaşandı. Finale kalan yarışmacılar kadınlardan; Damla – Yağmur , erkeklerdense; Adem  – Hilmicem’di.

Survivor Sembol Oyunu Yarışı önceki yarışlarda Adem 7 sembol toplamışken Hilmi’nin sadece 3 sembolü vardı. İlk oyunlarda Adem , kadınlarda da Damla üstün performans sergiledi.

Sonrasında;

Adem 1 – Hilmi = durum 7 – 3 sembol

Damla 1 – Yağmur 0 = 5-4sembol

Adem 0 – Hilmi 1 = 5 – 4 sembol

Yağmur 0 – Damla 1 = 5 – 3 sembol (bu oyunda Yağmur yanlışlıkla Damla’nın kesesini aldığı için atışlarda gecikerek yenildi)

Adem 0 – Hilmi 1= 4 – 2sembol

Yağmur 1 – Damla 0= 4 – 2 sembol

Hilmi 1 – Adem 0 = 2 – 3 (bu yarışta Hilmi çok arkalardan gelerek Adem’i yendi)

Damla 1 – Yağmur 1 = berabere( küpler aynı anda düştü)

Adem 1 – Hilmi0 = 3 – 1 sembol

Damla 1 – Yağmur 0 = 4 – 1 sembol

Hilmi 1 – Adem 0= 1 – 2  sembol

Damla 1 – Yağmur 0= oyununda Yağmur’un tümsembollleri tükendi ve Damla kazandı, böylelikle  ailesini Dominik Cumhuriyetine getirmeye hak kazandı.

Son oyundaysa Adem 1 – Hilmi 0  oyunuyla Adem Hilmi’nin son sembolünü de eledi. Bu durumda  Adem de erkeklerde sembol sahibi olarak ailesini Dominik’e getirtebilecek. Son ana kadar sadece bir sembolüyle yarışan ve asla bırakmayan Hilmi’yse üstün perfonmansıyla göz doldurdu. 14 Mayıs 2018 Dün Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Ayrıca her iki yarışmacının hem oyun öncesi, hem de sonrasında birbirlerine sarılarak şans dilemeleri de gözlerden kaçmadı.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*