Anasayfa » Neler Oldu » 24 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’da Neler Oldu? İstanbul Ödül Oyununu Kazanan
Survivor istanbul ödül oyununu kim kazandı
Survivor dün neler yaşandı?

24 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’da Neler Oldu? İstanbul Ödül Oyununu Kazanan

25 mayıs dün akşam yayınlanan survivor 80. bölüm izle programı ile survivor fanları 25 mayıs survivor ödül oyununu kim kazandı sorusunu merak etmektedirler. Bizler 24 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’da Neler Oldu? İstanbul Ödül Oyununu Kazanan başlıklı makalemizde survivor ödül oyununu kim kazandı cevabını vererek. 25 Mayısta yayınlanan survivor programını izlemeyenler için kısa bir özet paylaşacağız.

survivor 80. bölüm fragmanı hakkında detaylı araştırmalar yapan survivor fanları, bu neticede dün yayınlanan survivor programında yaşananları merak etmişlerdir. Bu meraklarını gidermek ve survivorda özetle neler olduğunu öğrenmek isteyenler survivor son bölümünü izlemek yerine, survivor ile ilgili haberleri takip edip, dünkü survivor programında neler yaşandı diyerek bilgilendirici makaleler aramaktadırlar.

24 Mayıs Perşembe Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

24 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’da Neler Oldu? İstanbul Ödül Oyununu Kazanan 24 Mayıs Perşembe akşamı Survivor karşılaşmaları konforlu baraka – yatak ödülü ve yemek kolisi + çay için yapıldı. İlk oyun her takımdan çiftli gruplar oluşturularak kadın ve erkek karşılaşmaları şeklinde gelişti. Parkur; elde çiftli meşale çubuklarında taşınan kum keseleri, parkur sonuna kadar taşınarak file atışıyla noktalanıyordu.

Parkurda ; üzerinden geçilen  engel – sürgülü kapıyı açarak içinden geçme engeli- arasından yararak geçilen dev silindirik engeller – mil çevilerek kol kuvveti ile açılan engel – döner makara engeli ve sonunda  çift olarak filelere keseleri fırlatma etaplarından oluşuyordu.

Yarışmanın ilk etaplarını  gönüllüler üstünlükle geçti ve 5 sayı alarak durumu  gönüllüler 5– ünlüler1 skoruna getirdiler.

Survivor da kim kazandı sonrasında  ;

Survivor ödül oyununu kim kazandı Merve – Sema  çifti Damla – Yağmur çiftine karşı yarışırken yenildi ve sayı gönüllülerin oldu. Survivor ödül oyununu kim kazandı Turbo – Ümit birlikte Hakan – Murat çiftine karşı yarıştı. Survivor son oyunu kim kazandı Gönüllüler kazandı. 24 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’da Neler Oldu? İstanbul Ödül Oyununu Kazanan Anıl – Hilmi çifti Mustafa K. – Adem’e karşı yarıştı yine gönüllüler kazandı. Survivor 80. bölüm fragmanı Sema – Merve Yağmur – Damla ikilisi yarıştı gönüllüler kazandı.

Turabi – Ümit,  Anıl – Hilmi çiftlisine karşı yarıştı gönüllüler kazandı ve durum=  gönüllüler 9 – ünlüler3 oldu.

Survivor ödül oyununu kim kazandı sonrasında Merve – Sema iklisi  skoru alarak Yağmur – Damla ikilisine karşı durumu 9 – 4 yaptı. Turabi, – M.kemal ikilisine  karşı Hakan – Anıl ikilisi yarışırken sonunda  durum 10 – 4 gönüllülerin galibiyetiyle sonuçlandı. 25 mayıs survivor ödül oyununu kim kazandı böylelikle konforlu bataka – yatak – erzak ve çay gönüllülerin oldu.

Survivor istanbul ödül oyununu kim kazandı

Survivor dün neler yaşandı?

Survivor’da Büyük Gerginlik

Survivor’da Büyük Gerginlik Yarışma sırasında iki kez Hakan’ın ayakkabısı çıkmıştı ve Mustafa Kemal bu sırada ‘ adama ayakkabı bağlamasını da mı biz öğreteceğiz ‘ şeklinde  Hakan’a gönderme yaptı. Survivor dün kim kazandı bunu duyan Murat ve Anıl tepki gösterdi. 24 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’da Neler Oldu? İstanbul Ödül Oyununu Kazanan Anıl ‘sanane’  şeklinde  M. Kemal’e çıkışınca ikili arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı.

Survior Türkiye Ödülünde Neler Oldu?

24 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’da Neler Oldu? İstanbul Ödül Oyununu Kazanan Günlerdir konuşulan büyük Türkiye ödülü öncesi hem gönüllüler hem de ünlüler takımının tüm oyuncuları çok heyecanlıydı. Survivor diyalogları parkur Acun Ilıcalın’ın daha önce sözün ettiği gibi egzaklon üzerine kuruluydu. Survivor 80 bölüm fragmanı aynı zamanda  oldukça uzun ve zorluydu. survivor 80 bölüm fragmanı Parkur; atlamalı engellerle başlarken- askılı ağırlıkların içinden geçerek sürdürülüyordu – fileli havuz – çamurlu kaydırak – Survivor logosunun yazıldığı puzlle küpleri – küpleri keselerle devirme etaplarıyla da sonlanıyordu.

Survivor son oyun kim kazandı İlk karşılaşmaya ; Hilmi – Ümit çıktı- Ümit kazandı

Sonrasında Anıl – Adem 1, Merve – Yağmur 1, Hakan 1 – M. Kemal, Turabi 1 – Murat, Sema – Damla1, Ümit – Hakan1 , Murat 1 – Adem, Merve – Damla 1 oyunlarında 6 – 3 durum gönüllülerin hakimiyetiyle sürdü.

Survivor son oyun kim kazandı Sonrasında;

Turabi1 – Anıl, Hilmi – M. Kemal1, Anıl – Adem1, Sema1 – Yağmur (8 – 4 gönüllüler hakim)

24 Mayıs 2018 Dün Perşembe Akşamı Survivor’da Neler Oldu? İstanbul Ödül Oyununu Kazanan Turabi – Murat1 (oyun 8 – 6),  Sema 1 – Yağmur (8- 7), Ümit – Hakan1 (9 – 7), Damla – Merve 1 sonunda  bu çekişmeli oyun 10 ‘a 7  skor ile ünlülerin oldu. Böylelikle gönüllüler Türkiye biletinin  yarısını kapmış oldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*