Anasayfa » Neler Oldu » 25 Mayıs 2018 Dün Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Yemek Ödülü Kim Kazandı?
Survivor Yemek Ödülü Kim Kazandı?
25 Mayıs 2018 Dün Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

25 Mayıs 2018 Dün Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Yemek Ödülü Kim Kazandı?

Survivor ihsan tarkan performansı ile dün kedisinden bahsedildi. Survivor son bölümünü izlemeyen ziyaretçilerimiz için bugün 25 Mayıs 2018 Dün Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Yemek Ödülü Kim Kazandı? başlıklı makalemiz ile sizlerle olacağız. Bu makalemizde survivor ihsan tarkanın performansı ile survivor mustafa kemal hakkında detaylar anlatacağız. Aynı şekilde survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorularını merak eden ziyaretçilerimiz bu makalemizden de cevaplar elde edeceklerdir.

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı konusuna geçmeden survivor türkiye oyununu kim kazandı hakkında bilgilerle beraber survivor diyalogları detaylarını daha sonra açıklayacağız. Survivor performans yarışında önemli kapışmalı anlar yaşayan oyuncular büyük ilgi görmeye devam ediyorlar. Konuyu uzatmadan survivor son bölümünü izlemeyenler için, survivorda yaşananları özet geçelim.

25 Mayıs 2018 Dün Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Yemek Ödülü Kim Kazandı?

2 Mayıs Cuma akşamı Survivor, en fazla kilo veren yarışmacıların aldıkları yemek ödülü görüntüleriyle başladı. Survivor panaroma twitter herkesin hatırlayacağı gibi Acun Ilıcalı, bu yıl Survivor yarışmasında en çok kilo kaybeden yarışmacıların farklı bir yemek ödülü ile ödüllendirileceğini söylemişti ve Cuma akşamı bu yemek ödülü gerçekleşti. Survivor panaroma twitter yemekte, Survivor 2018 yarışmacılarından en çok kilo veren kişilerden; Adem, Hilmicem, Nagihan ve Merve afiyetle yemek ödüllerini yiyerek adalarına döndüler.

Survivor Yemek Ödülü Kim Kazandı?

25 Mayıs 2018 Dün Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

survivor dokunulmazlık kim kazandı

Piliç Şiş Ve Bulgur Pilavı Yemek Ödülü

Survivor türkiye oyununu kim kazandı ardından iki takım arasında yemek ödülü yarışması oynandı. Survivor istanbul ödül oyununu kim kazandı yemek ödülü; piliç şiş ve bulgur pilavı olarak belirlenmişti.

Oyunun parkuru; atlama engeli – sürünme parkuru-salıncaklı engel – ipli banttan geçme – kaydırak – havuz- kumda sürünme-topu tersten fileyle buluşturma finaliyle sona eriyordu.

Oyuna ilk olarak Damla – Merve ikilisi başladı. Merve Damla’yı 1 -0 yendi. Ardından; Adem 1 –  Murat 0, Merve 1 – Nahigan 0, Turabi 1 – Hilmi 0, Anıl 4 – Ümit 1 (3 – 0),  survivor mustafa kemal, Sema 1 – Yağmur 0, Hilmi 0 Adem1, Ümit 1 – Hakan 0, Merve 1 – Damla 0, Turabi1 – Murat 0 şeklinde ünlülerin ezici hakimiyetiyle oyun 10’a 0 ünlülerin oldu. Görüldüğü gibi bu yarışmada gönüllüler tek bir say bile alamadı. Survivor kim kazandı Survivor istanbul ödül oyununu kim kazandı hatta yarışmanın ardından ünlüler ‘kaç kaç’ diye tekrar tekrar yüksek sesle birbirlerine özelikle sorarak 10 – 0 skoru gönüllülerin yüzüne vurdu.

25 Mayıs 2018 Dün Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Yemek Ödülü Kim Kazandı? Oyunun ardından ünlüler mor odaya giderek afiyetle piliç şiş ve bulgur pilavı yemeklerini yediler.

Sonrasında ise havuz kenarına geçerek eğlenmeye, havuza girmeye ve güneşlenmeye başladılar. Hatta Adem’in şişme deniz yatağına binme çabası ve deniz yatağıyla verdiği kıyasıya savaş, gülünç anlara sebep oldu.

Survivor Mor Puan Ödülü

Mor puan ödülü ünlüler arasında oynandı. Oyunda 3 ayrı büyüklükteki disk farklı genişliklerdeki yuvalara yerleştirilerek oynanıyordu. Survivor elemeleri yarışmada finale kalan yarışmacılar Ümit ve Merve olsa da yarışmanın kazananı Ümit oldu. Ümit sanise farkıyla el çabukluğuyla diskleri yuvalarına Merve’den daha önce soktu hatta yaşadığı sevinçten ayağı takıldı ve kendini aniden havuzun içinde buldu zira sevincinden havuza düştü.

Kırmızı Parkur Egzaklon Oyunu

Bildiğiniz gibi yarışmacılar bu hafta içinde, ne zamandır vadedilen ‘Türkiye’ye giderek ailelerini ve sevdiklerini görme oyunu’ için yarışıyorlar. İlk egzaklon oyununu bir gece önce (Perşembe akşamı) gönüllüler almıştı ve Türkiye biletinin neredeyse ilk kısmını elde etmiş kadar oldular. Cuma akşamı ise karşılaşmanın ikinci ayağı vardı. Şayet durum 1 – 1 berabere olursa, 3. ve son egzaklon oyunu sarı parkurda yapılarak Türkiye oyununu kazanan tarafı belli olacaktı.

25 Mayıs 2018 Dün Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Yemek Ödülü Kim Kazandı? Kırmızı Egzaklonda Parkur; denge sosisinde yürüme-havuzda bulunan dev diskler üzerinde halatları çekerek ilerleme – sürgülü raya çubuk takma – atlamalı engel  – sürgülü raya çubuk takma – atlamalı engel – manivelalı kolu indirerek köprüyü düşürme ve altından sürünerek geçme  – bowling tarzında kulvarda top fırlatarak seramikleri kırma.

Yarışma Ümit 0 – Anıl1 skoruyla Anıl’ın galibiyetiyle başladı. Ardından; Murat 0 – Adem1, Sema 1 – Yağmur0, Turabi 1 – Hakan (3 – 1), Hilmi 1 – M. Kemal, Nagihan 1 – Merve 0, Turabi1 – Murat0, Anıl1 – Adem (4 – 4), Sema 1 – Nagi 0, M. Kemal 0 – Hakan1, Hilmi 1 – Ümit0, Damla 1 – Merve 0, Turabi 1 – Murat 9, Anıl 1 – M. Kemal (7 – 7), Sema 1 – Damla 0, Hakan 1 – Ümit 0, Hilmi 0 Adem1, Nagihan 1 – Merve 10 – 0 şeklinde çok çekişmeli skorlarla oyun kıl payı farkla gönüllülerin oldu.

Survivor 78 bölüm izle böylelikle Türkiye’ye gitme fırsatı tamamen gönüllülerin oldu. Survivor dün oyunu kim kazandı ünlülerin ise bu malubiyetle Türkiye’ye giderek sevdiklerini görme fırsatları maalesef yok oldu. Oyunun ardından Turabi hırsla göz yaşı dökerek kırlık araziye gitti ve kayaları etrafa fırlatmaya başladı. Merve ise gözyaşlarına boğuldu. 25 Mayıs 2018 Dün Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Yemek Ödülü Kim Kazandı? Acun Ilıcalı Merve’ nin yanına gelerek onu sakinleştirmeye çalıştı.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*