Anasayfa » Neler Oldu » 27 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Eleme Oyununu Kim Kazandı?
Survivor 2018 Son Bölüm İzle
Survivor Son Bölüm İzle

27 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Survivor son bölümünü izleyemeyen ziyaretçilerimiz için bugün 27 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Eleme Oyununu Kim Kazandı? başlığı ile dün survivor programında yaşanan olayları sizlerle anlatıp, survivor son bölüm izlemek isteyenlere özet geçeceğiz.

Survivor dokunulmazlık eleme adayları arasında yer alan yarışmacılar, Survivor İhsan Tarkan performansı ile şaşkınlık içinde kaldılar. İhsan Tarkan’ın survivor son bölümde yapmış olduğu performans hiç beklenilmeyen bir performans arasında yerini aldı. Survivor 80 bölüm full izle diyen ziyaretçilerimiz için survivor son bölümünün özetini geçelim;

27 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Survivor’da ilk oyun konforlu baraka ve kumanya gıda paketi için oynandı. Dev sapanlarla oynanan oyunda metrelerce ötedeki çarpı işaretli hedeflere atılan toplar isabet ettirilmeye çalışıldı. Parkurda 3 hedef tahtası ve metrelerce ötesinde de dev sapanlar vardı. Son zamanlarda tüm oyunlarda olduğu gibi bu oyunun da ilk başlangıcından itibaren son yine gönüllülerin üstün hakimiyeti vardı.

Adem’in aldığı tek bir sayı haricinde neredeyse ünlüler, oyun sonuna kadar yeni bir sayı daha alamadı ve art arda oyuna çıkan gönüllüler 8- 1’e kadar yükseldi. Gönüllülerden etaba çıkan her yarışmacı hedefi tutturarak üzerine düşeni yaptı ve oyun 8 – 1 gönüllüler üstünlüğüyle ilerledi.

Sonrasında; Merve 0 – Damla 1= 1 – 8, Ümit 1 – Hakan 0, Turabi 1 – Murat 0, Sema 1 – Yağmur 0, Adem 1 – Hakan 0, Hilmi 0 – M. Kemal 1 (skor =9 – 5),  Sema 0 – Nagihan 1 sonuç gönüllüler 10 – ünlüler 5 şeklinde skorla oyunun kazananı gönüllüler oldu. Survivor dokunulmazlık eleme adayları böylelikle konforlu baraka yine gönüllülerin olurken erzak ürünleri de tekrardan gönüllülere verildi.

 

Survivor Eleme Oyununda Neler Oldu?

27 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Eleme Oyununu Kim Kazandı? Eleme oyununa her iki takımda oldukça formda ve hırslı başladı. Zira bir gece önceki oyunda ünlüler (Türkiye’ ye giderek sevdiklerini görme oyunu) ödülü gönüllülere kaptırmıştı. Survivor Eleme Oyununda Neler Oldu? Bu yüzden ünlüler oyuna gönüllülerin içinden birini elemeye son derece hırslı bir şekilde geldiler.

Eleme Oyunu Parkuru Nasıldı?

El arabasıyla; engebeli, zig zaglı, kavisli yol üzerinde bulunan topları toplayarak – kum alana getirerek topları boşaltma – arabayı kuma yerleştirme – merdiven basamaklarını tek tek dizme – merdivenleri çıkarak- el arabasından sektirip  – bu şekilde file potaya toplanan 5 adet toptan 2’sini sokmak.

Turabi’den Şok Söz ;’Anıl’dan Tiksiniyorum’

İlk oyun Adem  – Anıl arasında gerçekleşti. Anıl 1 – Adem 0, Mustafa Kemal 0 – Murat1, Nagihan 0 – Merve 1, Hakan 0 – Turabi1, Ümit 0 – Hilmi1,  Turabi 1 – Anıl (3 – 3 berabere), Murat 0 – Adem 1, Merve 0 – Yağmur1,  Ümit1 – Hakan 0, M. Kemal 1 – Hilmi 0, Anıl 1 – Turabi 0, Murat 1 – Ümit 0 (durum 6 – 6 berabere), Nagihan 0 – Merve 1,  Adem 0 – Hilmi1,  Hakan 0 – M. Kemal 1, Turabi 1 – Anıl 0 skorlarıyla ilerlerken son oyunda durum 9 – 7 olmuştu ki Turabi benche yaklaşarak bu sırada yine talihsiz sözlerinden birini etti ve Merve’ye Anıl’dan tiksindiğini söyledi.

Sonrasında Hilmi 1 – Ümit 0,  Merve 1 – Yağmur 0 olduğunda ise oyun 10’a 8 üstünlükle ünlülerin oldu. Böylelikle eleme oyununu ünlüler kazandı ve potaya girmekten ve elenmekten kurtularak dokunulmaz oldular.

 

Oyunun Ardından Gönüllüler Takımında Gerginlik Yaşandı

27 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Eleme Oyununu Kim Kazandı? Oyun sırasında Damla ve Hakan arasında kısa süreli bir gerginlik yaşandı. Bu gerginlik Damla’nın oynaması ya da oynayamaması üzerineydi. Survivor dokunulmazlık eleme adayları bu oyunu daha önceki seneler oynadığını ve çok başarısız olduğunu söyleyen Damla, oyun öncesinde geri çekilmek istemişti.

 

Hakan ve bazı diğer isimlerse (Nagihan gibi ) Damla’nın oynaması gerektiğini ve potaya giren elenebilecek arkadaşlarını koruması gerektiğini savundu. Bu kısa süreli gerilimin ardından Hakan’ın kötü modu  tüm performansına yansıdı ve Hakan oyunlar boyunca kendini gösteremedi.  Oyun sonunda isminin potaya gireceğini anlayan Yağmur ise gözyaşlarına boğuldu. Potada olduğunu hisseden Yağmur ağlarken, Hakan’ın kendini oyuna vermediğinden şikayetlendi. Nagihan’sa onu teselli etti.

Survivor 2018 Son Bölüm İzle

Survivor Son Bölüm İzle

Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyunu

27 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Eleme Oyununu Kim Kazandı? Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler bu kez bireysel dokunulmazlık oyunu için yarıştı. Oyun; tek ayak ile dengede durarak düzenekteki ağırlıklar dengede tutuluyordu.  İlk olarak Hakan elendi. Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyunu Sonrasında; Anıl, Nagihan, Hilmicem, Yağmur, Murat elendi ve bireysel dokunulmazlığı kazanarak kolyenin sahibi olan kişi Damla oldu.

Konseyde Neler Oldu?

Konseyde toplu olarak yapılan kısa bir değerlendirmenin ardından gönüllüler eleme için oylama yaptı. Oylama sonucunda potadan 4 Yağmur ve 3 Anıl ismi çıktı. Ardından bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Damla olduğundan elenecek 2. ismi de onun söylemesi gerekiyordu. Damla ise 2. isim olarak Hakan’ın adını verdi.

 

Hakan’dan Damla’ya Sert Tepki

Damla’nın kendi adını söylemesinin ardından Hakan ateş püskürdü. 27 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Eleme Oyununu Kim Kazandı? Bireysel dokunulmazlık oyunu sırasında kendisinin oyunu bilerek ve isteyerek (elenecek arkadaşlarını düşündüğünden) bıraktığını söyleyen Hakan, toplu dokunulmazlık oyunundaysa Damla ile arasında yaşananlar yüzünden modunun düşük olduğunu ve oyuna kendisini veremediğini aktardı.

 

Survivor dokunulmazlık eleme adayları ayrıca Damla’nın bireysellikte kendinden başka kimseyi düşünmediğini söyledi. Hakan, Damla’nın bu durumda vicdanlı davranmadığını ve dokunulmazlık oyununu bırakmadığını yanı sıra potadan korktuğunu da açık açık söyledi.

 

Bu konuşmaların ardından Acun Ilıcalı Damla’ya söz verdi Damla ise; kendisinin jimnastikçi olduğunu, dolayısıyla da denge oyununda çok iyi olduğunu ve bu günkü bireysel oyunun da denge üzerine kurulu olduğundan oyunda başarılı olduğunu açıkladı. 27 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Eleme Oyununu Kim Kazandı? ilk toplu dokunulmazlık oyununa ise önceki senelerde çok başarısız olduğundan girmeyerek, çekildiğini ve bu yüzden oynamak istemediğini belirtti. Ayrıca (Hakan’a karşı) insanların kalbindeki düşüncelerinin ortaya döküldüğünden ve her şeyden haberdar olduğundan da kinayeli bir şekilde mutlu olduğu için dem vurdu.

 

28 Mayıs Pazar Gecesi Survivor’da Neler Olacak?

Yarın akşamki görüntüler çok heyecanlı ve yer yer dehşet verici. Yayınlanan vtr’lerde Murat’ın oyun esnasında boynuna aldığı ağır darbenin ardından ağlayarak çırpındığını ve Adem ile Turabi’nin birbirlerinin üzerlerine yürüdüklerini gördük.  Acun Ilıcalı’yı ise hiç bu kadar hiddetli görmemiştik. 27 Mayıs 2018 Dün Pazar Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Eleme Oyununu Kim Kazandı? acaba neler olacak hep birlikte heyecanla 28 Mayıs akşamı Survivor’da yaşanacakları merakla bekliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*