Anasayfa » Neler Oldu » 27 Nisan Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu?
27 Nisan Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu?
27 Nisan Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

27 Nisan Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

Survivor elemeleri arasında bu hafta 27 Nisan Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu? başlığımız ile survivorda kim kazandı kim kaybeti sorularını cevaplayacağız. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda ünlüler takımı gönüllüler takımını tam 13 serilik bir yenilgiye uğratarak tüm; mor oda, dokunulmazlık, baraka – yatak – yemek ve iletişim ödüllerinin sahibi olmuştu.

Son haftalarda gönüllüler takımı gallibiyetlerine yeni galibiyetler katarak adeta ünlüler takımını büyükbir hezimete uğrattı ve 27 Nisan Cuma akşamı düzenlenen Survivor oyunlarına  kadar tam 9 serilik oyunun art arda kazananı olmuşlardı.

27 Nisan Cuma akşamı oynanan Survivor oyunlarının akabindeyse ünlüler gönüllülere karşı sergiledikleri malubiyetlerinin nedenini ele alarak önemli kritikler yaptı. 27 Nisan Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Kaptan olarak nitelendirdikleri Ümit Karan, ünlüler takımında yer alan arkadaşlarını çevresine toplayarak yenilgilerinin sebebinin yenilgiden korkmak olabileceğini söyledi. Hatta yarış öncesi ünlüler takımı gönüllüler takımını yenmeye öyle hazırdı ki, gönüllüleri yendiklerinde yapacakları sevinç gösterilerinin bile provalarını yaptılar.

27 Nisan Cuma akşamı ilk Survivor oyunu dondurulmuş gıdaların yanı ssıra baraka ve yatak için oynandı. İlk oyuna Anıl ve Turabi çıktı. Topla seramik kırma oyununda İlk oyunu alan Turabi oldu. Sonraki oynlarda Damla Merve’yi yendi. Yarışma peşpeşe sayı alan takımların birbirini bir adım önde takibiyle sürse de oldukça çekişmeli süren bu oyunun kazananı yine gönüllüler takımı oldu. Böylelikle gönüllüler 10. galibiyetlerini de alarak tekrar barakanın ve yatakların sahibi oldu.

Survivor Mor oda Ve Yemek Oyununda Neler Oldu?

İlk oyunun ardından iki takım arasında yemek oyunu karşılaşması vardı. Karnıyarık ve pilav ödülü için çekişmeli bir mücadele yaşandı. Güçlü parkurda  uzun bir havuz bölümünden geçen yarışmacılar merdiven kurarak ilerlerken, ipli engeli de merdivenleriyle geçmek zorundaydı. 27 Nisan Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Sema ve Turabi ellerinden yaşadıkları sakatlıklarından dolayı bu yarışmaya dahil olamadılar. İlk oyun Hakan ve M.Kema’lin müsabakasıyla başladı. İlk kazanansa M.Kemal oldu. Hakan yarışırken düzgün kuramadığı merdivenin azizliğine uğradı ve yaklaşık olarak 3 metre yükseklikten düşerek bacağını incitse de yarışa devam etti.

Ardından Murat – Yiğit (kazandı), Damla (kazandı) – Elif, Merve – Yağmur (kazandı), Murat – Adem (kazandı) , Elif – Yağmur (kazandı) karşılaşmalarıyla oyun devam etti.

27 Nisan Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

27 Nisan Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

Survivor Merdiven Kurma Oyununda Kimler Düştü?

Yarışmacıların merdivenlerini yanlarında taşıyarak ve parkurlara merdivenler sayesinde köprü kurdukları oyunda iki oyuncu feci şekilde düştü. 27 Nisan Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Bunlardan biri Hakan’ın sert zemine düşmesiyle gerçekleşti. Merdivenini sağlam kuramayan Hakan merdivenin boşa düşmesiyle 2 – 3 metre yükseklikten kum zemine düştü ve bacağını yaraladı. Ardından Merve, Yağmur’la yarışırken çok yüksekten suya düşse de oyunun kazananı oldu.

 

Survivor’da Kim Kime Bağırdı?

Yarışma sürerken Yağmur Elif’le eşleşmesinin ardından çıktığı etapta Elif’i yendiğinde ünlüler takımına dönerek sesli bir şekidle sevinç naraları attı. Bunun ardından Ümit Karan Yağmur’a tepki göstererek ‘bize niye bağırıyorsun’ dedi. ‘Sevincimi yaşıyorum’ cevabını veren  Yağmur’un bu yanıtının ardından olay büyümeden yarışmaya devam edildi.

Survivor’da Mustafa Kemal Ve Elif Arasında Tartışma

Mustafa Kemal ve Hilmi Cem eşleşmesinin ardından ikili oyuna çıktı ve Hilmi Cem, Mustafa Kemal’i yendi. Hırslı ve adrenalinli bir şekilde benche yaklaşan Mustafa Kemal’in; ‘adamlar kafamın içinde bağırıyor, atamıyorum’ serzenişinin ardından Elif’de; ‘ az önce biz de oradaydık, bu bir bahane değil’ cevabını verince ortalık karıştı ve ikili arasında dakikalar süren bir bağrışma ve tartışlma yaşandı. Son derece iyi anlaşan Mustafa Kemal ve Elif ikilisi böylece yarışmdada ilk gerginliğini yaşamış oldu.

Tempolu devam eden yarışmada  Yiğit – Hakan (kazandı), Merve (kazandı) -Yağmur, Murat(kazandı) – Ümit karşılaşmalarının ardından skor gönüllüler 9  –  ünlüler 4 şeklindeydi. Bu arada son sayıdan bir evvelki  sayıyı alan Murat’da şeytanın bacağını kırmış oldu. Zira uzun zamandır hızlı bir şekilde parkur sonundaki finale kadar gelen ama telaşesi yüzünden bir türlü hedefi tutturamayan Murat böylelikle heyecanını yenerek sayıyı başarılı bir şekilde almış oldu.

Bu sayının ardından Anıl ve Adem ikilisi sahaya çıktı. Anıl ayakkabısının parkurun ortasında çıkmasına rağmen takımına sayı aldırarak durumu 10’a 4 yaptı, sonuç olarak bir kez daha takımına galibiyeti getirmiş oldu. Böylelikle gönüllüler takımı galibiyet serisine bir yenisini daha ekleyerek 11. galibiyetlerini almış oldular. Karnıyarık – pilav ödülüne uğurlanan gönüllüler takımı 15.000 mor puanın da sahibi omuş oldu. 27 Nisan Cuma Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Bu arada bu hafta Survivor’da bir ilk olarak Acun Ilıcalı’nın açıklamalarında yer alan büyük sms oylaması da gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Yarışmanın ardından son anlarda tüm yarışmacılara söz verildi ve herkes fanlarından sms istedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*