Anasayfa » Neler Oldu » 29 Mayıs 2018 Dün Salı Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?
Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyunu
Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyunu

29 Mayıs 2018 Dün Salı Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor izleyicileri tarafından survivor son bölümü izleyemeyen izleyiciler soluğu internete almaktadırlar. İnternette survivor son bölüm ve survivor 85. Bölüm izle aramaları yapıp survivor dünkü programını izlemek isteyenlere karşı, dün gece survivorda neler oldu? sorularını gidermek için 29 Mayıs 2018 Dün Salı Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? başlığı ile sizlerleyiz.

Survivor panaroma anket sonuçlarını merak eden ziyaretçilerimize, survivor panaroma sunucusu hakkında bilgileri daha sonraki makalelerimiz de anlatacağız. Survivor panaroma 29 mayıs izle hakkında önemli bilgiler verirken, survivor panaroma son bölüm izle detaylarını da anlatacağız. Survivor panaroma son bölümü için bir sonraki makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

29 Mayıs 2018 Dün Salı Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Bildiğiniz gibi dokunulmazlık oyunları bu yıl  Survivor’da iki aşamada oynanıyor. Geçtiğimiz günlerde ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler almışır. Pazar akşamı oynanan ikinci dokunulmazlık oyunu; kuma yatay şekilde sallanarak oynanan ‘kuma kazık saplama’ oyunundan ibaretti.

İlk oyun Turabi 1 – Hilmi 0 şeklinde başladı. Oyun, daha ilk anlardan dahi çok adrenalinli başlamıştı. 29 Mayıs 2018 Dün Salı Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Yaşanan senkronizasyon sorunu yüzünden Hilmi, takımına çıkıştı. Ümit  0 – Hakan 1 , Anıl1 – Adem 0 (skor = gönüllüler 3 – ünlüler 1) Murat1 –  M. Kemal 0, Nagihan 0 – Sema 1 skorlarıyla oyun devam etti.

 

Turabi ve M. Kemal Arasında Büyük Gerginlik

 

Dokunulmazlık oyunu sırasında Turabi ve M. Kemal arasında büyük gerginlik yaşandı. Turabi,  M. Kemal’e; ‘ip dolanıyor yapman gerekeni yapmıyorsun, yapamıyorsan taktik al’ şeklinde avaz avaz bağırarak takım arkadaşını payladı . M. Kemal’de Turabi’ye bağırarak karşılık verdi.

Survivor panaroma anket sonuçları Sonrasında oyun; Anıl 1 – Turabi 0, Hilmi 1– M. Kemal 0, Merve 0 Nagihan1 , Adem 0– Hakan1 şeklinde sürdü ve böylece skor= gönüllüler 6 – ünlüler 4 oldu.

 

Turabi Ve Adem Kavgası;  Adem – Turabi Arasında Küfülerin Havalarda Uçuştuğu Gerginlik Anları

29 Mayıs 2018 Dün Salı Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Bu esnasa Turabi ve Adem arasında büyük kavga yaşandı. Adem Turabi bağrışması sırasında Adem’ den Turabi’ye sinli – kaflı küfürler yağarak bu sözler  havada uçtu. Survivor panaroma sunucusu olayın gerginliği sırasında her iki yarışmacınında gözü kimseyi görmedi. Olaya Acun Ilıcalı; ‘ herkes sussun konuşanı atarım’ şeklinde müdahele etti. Acun Ilıcalı tansiyon düşmezse birinizi hatta ikinizi ihraç etmek zorunda kalacağım şeklinde oyuncuları uyardı.

Sonrasında oyun; Murat 1– Ümit 0 şeklinde devam etti. Bu sırada Adem ve Turabi arasında yaşanan gerginlik arka planda sinsi bir şekilde devam ederken Acun Ilıcalı Adem’in yanına giderek onu sakinleştirmeye çalıştı. Sakin olmasını uzatmaması gerektiğini ve bu konu hakkında konuşmamasını söyledi.

Bu arada Ümit ve M. Kemal arasında da oyunlardaki beceriksizlikler ile ilgili hafif çaplı bir tartışma yaşandı.

Sonrasında; Yağmur 0 – Sema 1, Hakan 0– Turabi1 şeklinde ilerleyen oyunlarda skor= gönüllüler 7 – ünlüler 6 oldu. Akşama kadar süren ve gece karanlığında oynanmaya devam eden oyunda M. Kemal 0– Hilmi 1, Damla 0– Sema1, Murat 0 – Adem1 şeklinde  ilerleyen oyunlarda  Murat, feci şekilde boynunu oyun düzeneğinin direğine çarptı ve acıdan haykırarak bağırmaya başladı. Survivor panaroma anket sonuçları doktor Metin Kuş Murat’a müdahale ederek önemli bir şey omadığını ve Murat’ın yarışabileceğini söyledi.

Oyunun devamında Anıl 0– Adem1 karşılaşmasıyla durum = 9 – 8 oldu. Son oyunda gönüllüler takımı oyuncuları, Murat’ın senkronizasyonunun bu oyunda çok iyi olmasından ötürü Murat’a  yüklenerek oynamasını istediler. Ama Murat, boynunun felçli gibi çekildiğini ve kötü hissettiğini söyleyerek oyundan çekildi. Bu durumda gönüllüler takımından oyuna Hakan çıktı. Turabi – Hakan arasında geçen mücadelede oyunun kazananı Turabi oldu. Böylelikle durum çok heyecanlı bir seviyeye yükseldi ve  9 –  9 beraberelik oluştu.

29 Mayıs 2018 Dün Salı Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Böylelikle durum; en iyi kadın ve erkek ikili yarışmacıların belirlendiği kadınlar ve erkeklerin birlikte yarışacağı son etaba kaldı. Belirlenen isimler kadınlarda; Merve – Yağmur, Erkeklerde ; Anıl -Turabi oldu.

İlk oyunda kadınlarda kazanan Merve oldu. Bu durumda Anıl’ın tam 12 sembolü yerine koyarak Yağmur’un açığını tamamlaması gerekiyrdu. Turabi’ninse (Merve ilk etapta kazandığından) sadece 8 sembolü yerine koyması gerekiyordu.  Bu oyunda adeta mucizevi bir performans gösteren Anıl, hiç fire vermeden her hamlede tüm kazıkları yerine geçirmeyi başararak oyunu kazandı. Survivor panaroma sunucusu bu durumda ünlüler 9 – gönüllüler 10 oldu ve ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler oldu. Böylece bireysel dokunulmazlık oyununu oynaması gereken taraf ünlüler takımı oldu.

Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyunu

Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyunu

Survivor Bireysel Dokunulmazlık Oyunu

Bireysel dokunulmazlık oyununda düzenek, çubuklarla direk arasına sıkışan topu sabit tutmak üzereydi. Ayrıca her etapta  yandan yeni çubuklar alınarak ve sıkıştırılan topa ek yapılarak oyun zorlaştırılıyordu. 3. ve 4. çubuklar eklenerek oyun son saffalara geldi. İlk düşüren Sema oldu. Sona kalan isimlerse M. Kemal ve Adem oldu. Oyunun kazananı ve dokunulmazlık kolyesini alan isimse Adem oldu.

Dokunulmazlık Ödülü

29 Mayıs 2018 Dün Salı Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler dünyaca ünlü Romanyalı şarkıcı İnna’nın konserine katılma ve ünlü şarkıcıyla yemek yeme şansını kazandı. Gönüllüler takımı, yemek esnasında ve konserde dans ederek eğlenceli anlar yaşadılar.

Konseyde Neler Oldu,  Kimlerin Adı Söylendi Ve Yazıldı?

Acun Ilıcalı oyunun çok heyecanlı ve stresli geçtiğini ve oyunda bir haftalık hararetin tek bir oyun içinde yaşandığını söyledi. Oyun esnasında Turabi ve Adem arasında çıkan tansiyonun sıkıntılı ve tasvib edilemez olduğu söyleyen Acun Ilıcalı, öncelikle Adem’e ve sonrasında da Turabi’ye söz verdi. Adem, oyun stresi esnasında ipi tutan kişilerin kendilerini gerektiği gibi döndüremediğinden doğan gerginlik çıktığını ve Turabi’ye karşı içinde gerçekten kötü bir his beslemediğini belirtti. Survivor panaroma sunucusu Turabi ise dövüş sporları arasında böyle anların yaşanabileceğini (face to face) belirtti. Dövüşçüler arasında şayet gerçek atraksiyonlar olacaksa hiçbirinin bu şekilde saniyeleri bekleyerek konuşmayacağını da söyledi. Oyunu çözemedikleri için bu kötü anların yaşandığını belirtti.

Survivor panaroma anket sonuçları

Yunan Takımından Bayan Bir Yarışmacı Hilmi Cem’e Aşık Oldu

Survivor panaroma anket sonuçlar Konsey esnasında Acun Ilıcalı, Yunan Survivor takımından bir bayan yarışmacının Hilmi Cem’i çok beğendiğini ilan etti. ‘Rodanti’ adlı bu Yunan -bayan yarışmacının hisleri Hilmice’ i hem şaşırttı, hem de sevindirdi.

Konseyde Kimlerin Adı Çıktı?

29 Mayıs 2018 Dün Salı Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Eleme konseyinde ise Adem ve M. Kemal Turabi’nin ismini yazdı. Survivor panaroma anket sonuçları Turabi , Merve yi yazdı. Kadın yarışmacılar ve Ümit’se  M. Kemal in adını  yazdı. Böylelikle Mustafa 1. aday oldu. Adem ise bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi olduğu için Turabi’nin adını verdi.

29 Mayıs Pazartesi Günü Survivor’da Neler Olacak?

29 Mayıs 2018 Dün Salı Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Önceden yayınlanan özetlerde Turabi ve Adem ikilisinin adeta birbirine girdiğini görüyoruz. Survivor panaroma anket sonuçları Adem’in Turabi’ye; ‘kolpa dövüşçü, dövüşçüyüm diyorsun, sen kiminle dövüştün, senin saç tüyün kadar benim maç sayım var, parçalarım seni’ sözleriyle üstüne yürüdüğü gözlemlendi. 29 Mayıs 2018 Dün Salı Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Ayrıca Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümde Nagihan’ın da  bağırarak Adem’in üzerine gittiği sahneleri vardı. Hep beraber neler olacak  heyecanla izleyerek  göreceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*