Anasayfa » Neler Oldu » 30 Nisan Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu?
30 Nisan Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu
30 Nisan Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu

30 Nisan Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu?

Survivor yemek ödülü oyununda bugün survivor oyuncularının kazandığı ödüller üzerinde duracağız. Survivor son bölüm izleyen ziyaretçilerimiz, programda 30 Nisan Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu? öne çıkan konulardan birisi de yemek ödülü olduğunu bileceklerdir. Pazartesi akşamı ilk oynanan oyunda ada değişimi, baraka, yatak , mikrodalga – dondurulmuş börek yemek ödülü için yarışıldı. Yarışmacılar kaleye şut çekerek topu fileye göndermek ve puan almak üzere çabaladı. İlk başlarda oyun ense farkıyla takımların birbirini peş peşe sayılarla takip etmeleriyle ilerlese de, sonrasında ünlüler takımı arayı açtı ve durum 6 -4, 7 -4, 8-4, 9-4, 10 -4 şeklinde ilerleyerek ünlüler takımının galibiyetiyle sonuçlandı. Bu oyunda M. Kemal başarılı şutları ve performansıyla adeta oyunun yıldızıydı ve takımını galibiyete taşıyan önemli isim oldu. Böylelikle baraka ve konforlu ada tekrar gönüllülerin oldu.

Survivor Yemek Ödülü

Survivor programındaki bölümlerin özetini yapmaya devam ederken, ziyaretçilerimizin merak ettiği konulardan biri de survivorda yemek veriliyormu sorusu olmuştur. Bu soruyu bir sonraki konumuzda anlatırken bugün Survivor Yemek Ödülü üzerinde duracağız. Yemek ödülünde büyük ödül kıymalı pide ve kolaydı. 30 Nisan Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu? devamında Parkur oldukça uzun ve zorlu aşamalardan oluşuyordu. Parkurda; ilk başta su kaydırağından, havuza atlayış, kum torbalarıyla dolu bulunduğu engel, ağır makaralardan oluşan kapı engeli, file altındaki kumdan geçerek sürünme kısmı, yokuş – file aşma ve finalde de top atarak labutları devirme kısmı bulunuyordu.

 

İlk oyuna Murat ve Adem ikilisi çıktığında Murat Adem’i yendi. 30 Nisan Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Sorasında M. Kemal – Hakan (yendi), Merve – Damla(yendi) karşılaşmalarının ardından durum gönüllülerin üstünlüğünde  4 – 0 oldu. Ardından Anıl – Ümit karşılaşmasında Anı’lın  basması gereken engele basmaması sonucu, Anıl parkurun sonundan geri dönmek zorunda kaldığı için çok zaman kaybettti ve oyunu Ümit’e kaptırdı. Durum böylelikle 4 – 1 oldu ve ünlüler ilk sayılarını zor da olsa  kazandı. Survivor eleme adayları Bunun üzerine Elif – Nagihan kapışmasında Nagihan su kaydırağı kısmında dudağını patlatsa da oyunu aldı.

Oyun sırasında HilmiCem’in müthiş uçuşları ve burgulu atlayışları dikkatleri çekti. Sırada HilmiCem ve Yiğit karşılaşması yaşandı, Hilmi, Yiğit’i yenerek durumu 6 – 1 yaptı. Ardından parkura Anıl – Adem çıksa da, Anıl yenerek durumu 7 – 1 yaptı. Üzerine parkura Merve – Yağmur ikilisi çıkınca Merve oyunu aldı ve durum 7 – 2 oldu. Ümit – Hilmi kapışmasında her iki yarışmacının da birer labutu kalmıştı ki, Hilmi sanise farkıyla kalan son labutu devirebildi ve durumu 8 – 2 yaptı.

Sonlara gelindiğinde M. Kemal – Murat oyununda M. Kemal oyunu alarak skoru 8 – 3 yaptı. Bu oyun esnasında Murat’ın dizi dönerek şişti. Elif – Damla karşılaşmasında Damla oyunu 9 – 3 yaptı. Hakan – Yiğit oyununda durum 9 – 4 olsa da, son oyunda Birsen güçlükle Merve’den oyunu alarak 10 – 4 skorla takımına oyunu kazandırmayı başardı. Merve’nin havada uçan ayakkabısını dahi gözü görmedi. Böylelikle yemek ödülünü gönüllüler kazanmış oldu.

30 Nisan Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu

30 Nisan Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu

Survivor Eleme Konseyinde Neler Oldu?

Acun programları arasında yer alan survivor eleme adayları ile sizlerde kimlerin aday olduğunu öğreneceksiniz. Konseyde Acun ilk olarak iki takım arasındaki inişli – çıkışlı grafiğin bir değerlendirmesini yaparak; açlığın – tokluğun, yemek kazanmanın ve motivasyonun yarışmalar konusunda ne  denli önemli olduğu ile ilgili kişisel istatistiğini sundu.

Survivor Haftanın Performans Ödülünü Kimler Kazandı?

Bu arada haftanın performansı en yüksek oyuncuları belirlendi. Sonuca göre kadınlarda performansı yüksek oyuncular; Damla ve Birsen olarak belirlendi. Erkeklerde ise M. Kemal ve Hakan seçildi. survivor eleme adayları Kazanan yarışmacılar havuçlu kek ve limonata ile ödüllendirildi. 30 Nisan Pazartesi Akşamı Survivor’da Neler Oldu? Ardından elemeyle tekrar gerilimli anlar başladı. Bildiğiniz gibi elemeye kalan isimler gönüllüler takımında; Yağmur, Murat ve Birsen’di. Ünlüler takımından da Yiğit ve Elif potaya çıkmıştı. Ve Acun’un açıklamalarının ardından elenen isim ünlüler takımından Yiğit oldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*