Anasayfa » Kim Kazandı » Survivor İletişim Oyunu
Survivor İletişim Oyunu
Survivor İletişim Oyunu

Survivor İletişim Oyunu

Survivor yeni bölümünde oyuncular önemli performanslarla yeniden oyundalar. Survivor İletişim Oyununda büyük performans sergileyen survivor oyuncuları, izleyicileri heyecan içinde bıraktılar. Daha önceki Survivor Sembol oyununun kazananları Damla ve Adem bu bölümde dominike gelen aile fertleri ile buluştular. Buda survivor programının en acıklı sahnelerinden birinin oluşmasına neden oldu.

Survivor Ödül Oyununun Kazananları Kimlerdir?

Survivor programının önceki bölümlerinde oynanan ödül oyununda, verilecek ödül arasında yemek vardı. Kazanan oyuncuların yemek ile ödüllendirildiği bu oyunda çok kapışmalı oyunlar sergilendi. Her iki takımın da kapışmalarına neden olan oyunda, survivor oyuncuları iyi performans sergilemek için yemek ödülünü kazanmaları gerekmektedir.

Survivor Ödül Oyununun Kazananları Kimlerdir? diye merak eden survivor fanları merakla kazanan isimleri aramaktadırlar. Survivor ödül oyununda havuz parkurunda hızlı bir şekilde çıkış yapan gönülüller takımı isabetli atış yapamayınca survivor ödül oyununu kaybettiler. Survivor İletişim Oyunu Böylece survivor ödül oyununun kazanan takımı ünlüler oldu, ünlüler ödül oyununda 10-1 kazanarak galibiyeti elde edip yemeklerini afiyetle yediler. Her ne kadar bazı kullanıcılar Survivor programında gizliden yemek veriliyor mu? gibi sorular öne sürseler de bu iddialar iddia olmaktan öteye geçmemiştir. Survivorda gizli yemek veriliyor mu? soruları ile beraber asılsız kalmışlardır.

Survivor İletişim Oyunu

Survivor İletişim Oyunu

Survivor İletişim Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 17 mayıs 2018 perşembe akşamı izleyen ziyaretçilerimiz iletişim oyunu hakkında yeniden bilgiler elde etmek istiyorlardır. Survivor panaroma haftasonunu da merak eden izleyicilerimiz şimdiden heyecan içinde kalmışlardır. Survivor iletişim oyununda, oyuncular aileleri ile iletişime geçebilmek için hırslı bir şekilde birbirleriyle kapışmak zorunda kaldılar. İlk turda Hilmi, Cem ve Mustafa birbirleriyle kapışmaya çalıştılar. Oyunun galibiyetini elde eden Mustafa Kemal sevincini yansıtırken kısmen bir takım gerginlikler yaşandı. Yaşanan bu gergin tartışma ortasında Turabi’nin Mustafa Kemali eleştirmesi gözlerden kaçmadı. Survivor İletişim Oyunu Yaşanan bu gerginlik iki grup arasında uzun bir tartışmadan sonra giderildi ve oyunun sonucu 9-9 olarak değişti.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*