Anasayfa » Neler Oldu » Survivor Son Bölüm, 12 Haziran 2018 Survivor’da Neler Oldu?
Survivor Son Bölüm, 12 Haziran 2018 Survivor’da Neler Oldu?
Survivor Son Bölüm, 12 Haziran 2018 Survivor’da Neler Oldu?

Survivor Son Bölüm, 12 Haziran 2018 Survivor’da Neler Oldu?

Survivor fanları tarafından merak edilen survivor son bölüm hakkında detayları sizlerle paylaşmak için bugün Survivor Son Bölüm, 12 Haziran 2018 Survivor’da Neler Oldu? başlıklı makalemizle sizlerleyiz. Survivor son bölümünü izlemeyen ziyaretçiler soluğu nette bulup survivor son bölüm full izle diyerek izlemektedirler. Bizlerse bugün izlediğimiz bölümün özetini buradan sizlerle paylaşacağız.

Survivor Son Bölüm, 12 Haziran 2018 Survivor’da Neler Oldu?

Survivor son bölüm gönüllüler takımı Türkiye büyük ödülü görüntüleriyle başladı. Gönüllüler takımının ülkelerine ayak bastıkları anlar ve hava alanındaki karşılanma görüntüleri ekrana yansıdı. Bu görüntülerin ardından yarışmacılar aileleri ile karşılaştı. Yarışmacıların kimisi eşlerine, kimisi anne ve babalarına kimileri de çocuklarına gözyaşları içinde sarıldı.

Survivor Hakan Baba Oluyor

Survivor Son Bölüm, 12 Haziran 2018 Survivor’da Neler Oldu? En duygusal anlar ise Hakan’ın eşi Gizem in Hakan’a baba olacağını müjdelediği anlardı. Hakanın eşi Gizem hamile mi soruları bölüm özetlerinden verilen karelerde kafaları kurcalayan sorulardan olmuştu.

Otel odasında bir kutu dolusu balonla Hakan’ı karşılayan Gizem, balonların içindeki notlar ve soru işaretli bir balonla eşini karşıladı. Öncelikle notu okuyan ardından soru işareti bulunan balonu iğneyle patlatan Hakan, balonların saklı notlarla bir kız bebek bekledikleri sürpriz haberini aldı. Survivor Hakan ve Gizem bebek bekliyor müjdesi ise sadece Hakan’ı ve sevdiklerini değil, ekran karşısında programı izleyen tüm Survivor fanlarını derinden etkiledi. Baba olacağını öğrenen Hakan sevinç gözyaşları içinde ne yapacağını şaşırdı ve kendini oradan oraya attı.

Ardından tüm gönüllüler takımı sevdikleriyle vakit geçirerek akşam yemeği yeme imkanı buldu. Kadın favorilerinden Nagihan kızı ile yemek esnasında kucak kucağa çok keyifli ve eğlenceli görüntüler verdi.  Oyun parkında kızıyla oyuncaklarda oynadılar. Hilmi Cem sinemada oynadığı filmini izleyerek seyircilerin arasına katıldı. Aynı anda Murat ise sevgilisiyle romantik dakikalar yaşadı.

Survivor Son Bölüm, 12 Haziran 2018 Survivor’da Neler Oldu? Bu arada adada kalan ünlüler takımıysa adeta sıkıntılarından ve öfkelerinden patlamak üzereydi. Gönüllüler takımı aileleriyle yaşadıkları bu dolu dolu günün ardından tekrar uçak yolculuğuyla adalarına döndüler. Ertesi sabah uyandıklarındaysa önceden kazandıkları buzdolabı ödülüyle karşılaştılar.

Survivor Son Bölüm, 12 Haziran 2018 Survivor’da Neler Oldu?

Survivor Son Bölüm, 12 Haziran 2018 Survivor’da Neler Oldu?

Survivor Ödül Oyunu

Gönüllüler takımı adaya döndükten sonra oynanan ilk ödül oyununu da gönüllüler takımı kazandı. Ödül oyunu; 10a – 6 gönüllüler galibiyetiyle bitti. Ödül ise villada yenecek olan kebap – pilav – çay ödülüydü.

Parkurda; atlamalı engeller – ittirmeli dönence engeli – ipli geçme etabı – domino tarzı dökülen engel – merdiven su kaydırağı ve havuz etabı – sürünerek tekrar geri dönme ve halkaları alarak havuzlu kısımdan ve iplerden geçerek 2 adet nunçakuyu ipe asarak tutturma turu şeklinde 1,5’luk etaplardan ibaretti. Bu yarışta Murat’ın performansı son zamanlarına göre beklenmedik şekilde oldukça iyiydi, oyunda sadece 4 sayıyı Murat aldı. Acun Ilıcalı bile oyunun ardından sunumunu ‘Dominic’te Murat Şov’ şeklinde tamamladı.

Yenilginin Ardından Merve Mustafa Kavgası

Survivor Son Bölüm, 12 Haziran 2018 Survivor’da Neler Oldu? Son elde Murat ile yarışan M. Kemal sayıyı verince Merve açtı ağzın yumdu gözünü. ‘Adamlar tok yiyip oynuyorlar’ diyen Mustafa’nın bu sözlerine karşın Merve;’ ben hep adamların sesini duyuyorum’ şeklinde cevap verdi.

İkili gittikçe alevlenirken Merve Mustafa’ya ciyak ciyak bağırmaya başladı. Merve;’ ses çıkarmıyorsun, tezahürat yapmıyorsun, rakip takıma baskı kurmuyorsun’ diye M. Kemal’i haşladı. Oyun sonundaysa Acun Murat’ın oyundaki atışlarının muhteşemliğine dikkat çekti. Murat ise annesinin atışlar konusunda sözlü desteğini aldığını anlattı. Sonrasında gönüllüler afiyetle kebap – pilav yiyerek çay içtiler ve mor puan ödülü oyununu oynadılar.

Mor puan ödülünde son oyuna kalanlar Hilmi Cem ve Anıl olsa da, ödülün sahibi Hilmi Cem oldu. Sonrasında Acun Ilcalı eşliğinde bir konsey yapıldı ve Acun Ilıcalı yarışmacılara söz vererek kendilerini  ifade etmelerine ve fanlarına seslenmelerine imkan tanıdı. Survivor Son Bölüm, 12 Haziran 2018 Survivor’da Neler Oldu? Tüm yarışmacılar söz alarak Kıbrıs ‘a gitme hedefleri hakkında hayallerini aktararak fanlarından sms istedi. Yarın dokunulmazlık oyunu var ve  sms oylamaları da yarın kapanacak.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*