Anasayfa » Neler Oldu » Survivor Son Bölüm Tanıtımı ve Fragmanı Survivor Full İzle
Survivor Son Bölüm Tanıtımı ve Fragmanı Survivor Full İzle
Survivor Son Bölüm Tanıtımı ve Fragmanı Survivor Full İzle

Survivor Son Bölüm Tanıtımı ve Fragmanı Survivor Full İzle

Survivor son bölümünü izlemeyen ziyaretçilerimiz için yayınladığımız Survivor Son Bölüm Tanıtımı ve Fragmanı Survivor Full İzle başlıklı makalemizde survivor tüm program bölümlerini izlemekle beraber survivor panorama son bölüm izle hakkkında da bilgiler elde edeceksiniz. survivor panorama son bölüm programını video olarak değilde yazı olarak paylaştığımız makalemizde, survivor 2018 son bölüm izle hakkında önemli bilgilere de ulaşabileceksiniz. Böylece survayvır 2018 son bölüm izle hakkında da yazıyı okuyup survivor son bölümde neler yaşandı sorularının cevabına ulaşabilirsiniz. Survivor son bölüm tanıtımı hakkında detaylı bilgiler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Survivor Son Bölüm Tanıtımı ve Fragmanı Survivor Full İzle

Bu geceki bölümün ilk dakikaları Nagihan ve Hakan’ın Yağmur hakkındaki üzüntülerini gece karanlığında paylaştıkları sahil görüntüleriyle başladı. Survivor Son Bölüm Tanıtımı ve Fragmanı Survivor Full İzle Hakan, Yağmur’un gidişinin ardından Türkiye ödülüne bile doğru düzgün sevinemediğinden dert yandı. Nagihan ve Hakan ikilisi Mustafa Kemal’in eleneceğini sandıklarını paylaştılar.

Bildiğiniz gibi Kıbrıs biletinin ilk sahiplerinin belirlendiği sembol oyunlarında ünlüler ve gönüllüler takım oyuncuları canla başla mücadele ediyor. Survivor son bölümde sembolü kim kazandı sorgusu ise bu geceki oyunda yanıtlanmış odu. Oyun parkuru yarışmacıların daha önce oynadıkları parkur ile çok benzeşen etaplara sahipti. Parkurda; kaydırak – havuz- engel – havuz- halkalı zincirlere basarak geçme- file altı sürünme ve küpleri devirme etapları yer alıyordu.

survivor son bölüm tanıtımı Bu akşamki oyunun sonunda gönüllüler takımından erkeklerde Hilmi Cem, kadınlarda ise Damla 15. haftanın sembol oyunlarının sahibi oldu. Survivor full izle Böylelikle Hilmi Cem 2 sembol sahibi, Damla da bir sembol sahibi oldu.

Survivor Son Bölüm Tanıtımı ve Fragmanı Survivor Full İzle Ardından yayınlanan ‘anlat bakalım’ oyununda yine her iki takım arasında da neşeli dakikalar yaşandı. Survivor Son Bölüm Tanıtımı ve Fragmanı Survivor Full İzle Anlat bakalım oyunun kazananıysa gönüllüler takımı oldu ve oyunun ödülü olan tiremisu tatlısını oyun sonunda afiyetle yediler.

Survivor Son Bölüm Tanıtımı ve Fragmanı Survivor Full İzle

Survivor Son Bölüm Tanıtımı ve Fragmanı Survivor Full İzle

Türkiye’ye Gelen Ünlüler Takımı Bu Sabah Survivor Panaroma’daydı

survivor son bölüm tanıtımı Bildiğiniz gibi geçen hafta oynanan Survivor Türkiye ödül oyunu nun kazananı gönüllüler takımı olmuştu. Gönüllüler takımı 1 saat süren aktarmalı bir uçak yolculuğu yaparak Salı sabahı Survivor Panaroma programına konuk oldular. survivor son bölüm tanıtımı Hakan Ural, İhsan Tarkan ve Nur Tuba Algül gibi Survivor Panaroma sunucuları ile kamera karşısına geçen ünlüler takımı, bu programda seyircileri ve fanları ile buluştu. survivor son bölüm fragmanı Gönüllülerin her birinin heyecanı gözlerinden ve tavırlarından okunuyordu. Survivor Son Bölüm Tanıtımı ve Fragmanı Survivor Full İzle Gün içinde aileleriyle vakit geçiren ve İstanbul yolculuğunda moral depolayan gönüllüler takımı,  Salı gecesi saatlerinde yine uçak yolculuğuyla Survivor adasına yani Dominik Cumhuriyeti’ne uçacak ve Çarşamba günü öğle saatlerinde yarışlara kaldıkları yerden devam edecekler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*