Anasayfa » Kimdir ve Hayatı » Survivor Sema Hayatı, Kimdir, Kaç Yaşında? Survivor Sema Nerelidir?
Survivor Sema Kaç Yaşında?
Survivor Sema Nerelidir?

Survivor Sema Hayatı, Kimdir, Kaç Yaşında? Survivor Sema Nerelidir?

Survivor semanın hayatını merak edenlerin sorularına cevap olacağımız Survivor Sema Hayatı, Kimdir, Kaç Yaşında? Survivor Sema Nerelidir? makalemizle sizlerleyiz. Bu makalede Survivor Sema Nerede?survivor sema eşi hakkında da sizleri bilgilendireceğimiz gibi survivor sema ne iş yapıyor? hakkında da detaylara yer vereceğiz. Sema Aydemir’i tv izleyicisi olarak ilk 2017 sezonunda yayınlanan Survivor yarışmasında ünlüler takımında tanımıştık. Ünlü ve önemli isimlerin arasında yer alan Sema Aydemir, yarışmanın sonlarına doğru sakatlık yaşamış olsa da yaşadığı tüm tersliklere rağmen isatistiklere göre 1.67’lik oranındaki performansıyla liste başındaydı. Sema Aydemir twitter adresiyse; @semaaydemirfc

Survivor Sema Nerede?

Peki Sema Aydemir özel hayatında kimdir, nasıl bir kişiliktir ve nerede yaşamaktadır merak ediyorsanız bu içeriği okuyabilirsiniz. Survivor Sema Nerede? Sema Aydemir,  17 Ağustos 1985 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğreniminin ardından Spor akademisini kazanarak devam eden Sema Aydemir, atletizm dalına yönelerek Türkiye’yi bir çok uluslararası platformda temsil etmiş bulunuyor. Survivor sema nerede? sorusundan sonra survivor semanın yaşadığı il’i belirtmek gerekirse; şuanda da yaşamını Bursa ‘da sürdürüyor.

Survivor Sema Ne İş yapıyor?

Survivor Sema Hayatı, Kimdir, Kaç Yaşında? Survivor Sema Nerelidir? makalemizin devamında, önceki yıllarda heptatlon yarışlarında boy gösteren Sema Aydemir,  Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda 4x400m bayrak yarışlarında yarışmış olan milli atletlerimizdendir. Survivor Sema Ne İş yapıyor? Öte yandan 6 Haziran 2012 tarihinde 400m engelli branşında en iyi derecesini Ankara’da  56.62sn’ ile yapmıştır. Eşref Apak ile bir evlilik yapmış olup, 13 yaşında Ali adında bir erkek çocuğa sahip olan Aydemir, 2016 yılında eşinden ayrılmıştır. Ayrıca kendisine tıpa tıp benzeyen ve hep kendisiyle karıştrılan survivor Sema ikiz kız kardeşi Seda adında bir ikizi de bulunuyor. Survivor Sema eşi kim diye merak ediyorsanız bu bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Seda Aydemir Kimdir?

Survivor Sema Ne İş yapıyor? makalemizden sonra ikiz kardeşlerden biraz bahsedelim. Seda ve Sema Aydemir çift yumurta ikizi bu yüzden de ikizler birbirlerinin başına her hangi bir şey geldiğinde derinden hissedebildiklerini belirtiyorlar. Seda Aydemir Kimdir? sorusu birçok kişinin merak konusu olmuştur. Bu konuda Sema Aydemir, sürekli ikiz kardeşiyle eş zamanlı olarak başlarına birşey geldiğini ve kardeşinin başına bir şey geldiğinde de etkilendiklerini aktarmıştı.

Bu yüzden annelerinin kendisini hep bağladığı söyleyen Sema Aydemir, çocukluklarının bu gibi zorluklarla geçtiğini aktarmıştı. Ayrıca Sema Aydemir’in ikizi de kendisi gibi sporcu bir atlet. Bu Haftaki Survivor Performans Sıralaması Kız kardeşi Seda’nın da Survivor’a katılmayı çok istediğini söyleyen Sema Aydemir, Acun Ilıcalı’nın ‘onu da alırız’ söyleminde bulunduğunu hatırlatsa da, kız kardeşinin böylesi zorlu bir ortama gelmesini istemediğini söylemişti.

Eşref Apak Kimdir?

Survivor Sema Hayatı, Kimdir, Kaç Yaşında? Survivor Sema Nerelidir? yazımızın devamında sizlere Eşref Apak Kimdir? hakkında da kısa bilgiler vermek istiyoruz. Eşref Apak, 2004 Atina Olimpiyat Oyunları’nda bronz madalyası bulunan ünlü Türk çekiç atma sporcusudur. Eşref Apak’ın spora olan becerisini ilk fark eden kişiyse lise öğretmeni olmuştur. Ankara’da öğrenim gören Apak lisedeyken gülle atma takımına seçilen ablasıyla stadyumdaki çalışmalara eşlik ederken gelişmiş vücudu ve kaslı kolları ile lisenin spor eğitmeni tarafından fark edilir.

Böylelikle çekiç atma sporuna başlar. Spor eğitmeni Eşref Apak’ı takıma alsa da, Apak futbola olan merakından dolayı daha çok futbol ile ilgileniyordu. Apak, kafasında oluşan Milli Sporcu olma hedefinin mahalle arasında top koşturmakla olmayacağını anlayınca, bu hedefinin futbolla gerçekleşemeyeceğini kabullenerek çekiç atma sporuna yeniden odaklanmıştır. Survivor Sema Nerede? Böylelikle 1993 sonrası yeniden çekiç atma sporu antrenmanlarına katıldı ve kısa süre sonra profesyonel bir çekiç atma sporcusu oldu.

Sema Aydemir Ve Eşref Apak Neden Ayrıldı?

Survivor Sema Ne İş yapıyor? 2005 yılında evlenen Sema Aydemir ve Eşref Apak çifti 2004 yılında evlense de malesef bu evlilik Eşref Apa’kın kumar sevdası nedeniyle 11 yıl sonunda 2016 yılında boşanmayla noktalandı. ‘Eşref, hamilelik dönemimde kumar oynamaya başladı, kendisine ait 4 evi, sonrasında evliyken birlikte aldığımız bir evi kumarda kaybetti, ikimizin de olimpiyatlardan kazandığımız ödül paralarını kumara yatırarak kaybetti, banka kartlarımla da internetteki bahis sitelerinden kumar oynayarak kullandı ve bizi zora soktu’  iddiasında bulunan Sema Aydemir Ve Eşref Apak Neden Ayrıldı? Sema Aydemir boşanma davasında bu sebepleri ortaya sunmuştu.

Survivor Sema Kaç Yaşında?

Survivor Sema Nerelidir?

Eşref Apak’ın Dürtü Tedavisi Gördüğü ve 500 Bin tl Tazminat Ödediği Haberleri

Bu olayın üzerine  Eşref Apak 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde dürtü bozukluğu’ teşhisiyle yardım aldığı aldı. Bu olayın üzerine Sema Apak, tedavinin fayda vermediğini söyleyerek ‘her seferinde benden af diledi, bir daha kumar oynamayacağı sözü verdi ama hiçbir sözünü tutmadı, kumar yüzünden mal ve kazanç kaybının yanı sıra travmalar da yaşadık’ açıklamaları yapmıştı.

Boşanmalarının ardından Sema Apak, çocuklarının velayetinin kendisine verilmesini isteyerek çocukları için bin lira nafaka talebinde bulunmuştu, ayrıca 400 bin lira maddi, 100 bin lira da manevi tazminat istemişti. Survivor Sema Hayatı, Kimdir, Kaç Yaşında? Survivor Sema Nerelidir? Survivor 2018 yarışmasında sıkça adı geçen çiftlerden bir diğeriyse Merve Aydın ve nişanlısı Mehmet Akif çifti. Sema ve Merve arasında geçen diyaloglarda sık sık bu ilişkinin bahsi geçiyor zira.

Survivor Merve’nin Nişanlısı Mehmet Akif Kim?

Survivor Merve nişanlısı adı Mehmet Akif’tir ve mutlu çift ile 2 yıldan beridir seviyeli bir ilişki sürdürmekte. Merve Aydın’ın nişanlısı olan Mehmet Akif ‘de sevgilisi gibi yaşamının büyük börümünü spor dallarına ayırmış olan bir kişilik. Hatta Mehmet Akif’in futbol tutkunu oduğu ve bir dönem futbolculuk yaptığı da biliniyor. Survivor Merve’nin Nişanlısı Mehmet Akif Kim? Merve Aydın ve Mehmet Akif şu anda nişanlı ve önümüzdeki yaz aylarında dünya evine girecekler.

Bu Haftaki Survivor Performans Sıralaması

1 – Nagihan

2 – Sema

3 – Hakan

4 – Adem

5 – Merve

6 – M. Kemal

Öte yandan survivor kimler aday oldu diye merak ediyorsanız da geçtiğimiz hafta; 1. Elif, 2. Merve ve 3. Olarak da Turabi eleme adayı seçilmişti. Bu Haftaki Survivor Performans Sıralaması elemede en az oyu alarak elenen isimse Elif oldu. Böylece survivor eleme adayları kimler sorusunun cevabını da öğrenmiş oldunuz. Bugünkü Survivor Sema Hayatı, Kimdir, Kaç Yaşında? Survivor Sema Nerelidir? yazımızın ardından survivor haberleri ile ilgili yeni yazılar için bizleri takipte kalabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*