Anasayfa » Survivor Haberleri » Survivor Panorama Şampiyonun Hikayesi
Survivor Panorama Şampiyonun Hikayesi
Survivor Panorama Şampiyonun Hikayesi

Survivor Panorama Şampiyonun Hikayesi

8 Haziran Cuma Survivor Son Bölüm

8 Haziran Cuma akşamı ekrana gelen Survivor yarışmasında ilk oyun iletişim ödülü oyunuydu. Bildiğiniz gibi aylardır aileleriyle – sevdikleriyle iletişim kuramayan,  yakınlarının sesini duyamayan ünlüler takımı büyük bir hasret çekiyordu. Ve bu duygularla oyuna asıldılar.

İlk sayılarda adım farkıyla başlayan oyunun ikinci ayağında skor;  Merve 2 – Damla 2 gibi berabere durumlara dönüşse de yine sayılar ilerleyen sahnelerde ense farkına dönüştü.

İletişim oyunu parkuru; merdiven – file – atlama engeli – silindirli engel – dönenceli engeller – profilleri iterek yolu açma – havuz – beyaz tahtaları dizerek topu sektirerek fileli deliklere gönderme etaplarından oluşuyordu.

Adem  – Murat oyununda 3 – 3 olduğunda Adem file etabında kafa üstü kumların üzerine düşerek başının üzerinde süründü.

İlerleyen dakikalarda Damla  – Merve+, Adem + – Hakan şeklinde ilerleyen oyun Nagihan – Sema kapışmasında Sema’nın galibiyetiyle 7 – 7 berabere kadar yükseldi.

Bu oyunun üzerine Turabi – Anıl oyuna çıktı ve ne yazık ki Turabi filelerden inerken çok kötü bir kaza yaşadı. File etabında halatlardan inerken ayağı iplere takılan Turabi yüksekten belinin üzerine düşerek kıvranmaya başladı. Yine de saniyeler içinde ayağa kalkarak da olsa belini tuta tuta havuz, atlama gibi etaplardan geçerek güçlükle atış noktasına kadar geldi. Birkaç atış yaptıktan sonda yaşadığı acıdan ikilem yaşayan Turabi bir ara elini kaldırarak oynasam mı, oynamasam mı gibi bir duraklama yaşadı. Ama yine de atış yapmaya geri döndü. Bu sırada Turabi’nin bu durumu karşısında duraksayan Anıl, takımının devam et uyarılarıyla atış yaparak oyunu aldı.

Survivor Panorama Şampiyonun Hikayesi

Kenara alınan Turabi; ‘belim belim, belim ciğerim gitti’ şeklinde sızlanmaya başladı. Sonrasında Turabi’ye acil yardım uygulanarak hemen ambulansla hastaneye yollandı.

Ardından Adem – Murat oyununda Murat kazandığında durum 9 – 7 oldu.  Bu arada Adem ile gönüllüler arasında ‘siz tezahürat yaparken kime bağırıyorsunuz’ tarzında bir polemik yaşandı. Survivor panorama şampiyonun hikayesi Yarışın ardından oyundan dönen Adem benchten gönüllülere ’siz kime tezahürat yapıyorsunuz, kendi takımınızdaki adamlara yapacağınıza bana bağırıyordunuz’  tarzında sesler yükseldi.

Sonrasında Sema – Damla arasında oynanan son oyunda Damla’nın 10’ a -7’lik galibiyetiyle yine gönüllüler iletişim oyununun kazananı oldu. Bu durumun ardından Sema benche giderek elini tahtalara vurdu. Oyunun ardından gönüllüler takımı iletişim odasına giderek aileleri ve sevdikleriyle görüntülü telefon konuşması yaptı.

Survivor Panorama Şampiyonun Hikayesi

Survivor Panorama Şampiyonun Hikayesi

survivor parorama 2 temmuz

Survivor panorama son bölüm yaşanan bu olayların ardından ünlüler takımı yarışma esnasında yaşananlar konusunda gönüllüleri topa tuttu. Survivor parorama 2 temmuz Merve, Nagihan için; ‘ Nagihan çok vicdansız ve hırslı bir kadın, gönüllüler takımıysa kazanma hırsıyla yanıp tutuşan birtakım ’ dedi.

Survivor panorama son bölüm Sema, Nagihan için; Senin için kendini ortaya atan, yerde can çekişen bir adam varken (Turabi) hala daha Anıl’a sen devam et diyorsun’ diyerek ve Nagihan’ı yererek konuştu.

Survivor parorama 2 temmuz Adem; ‘Turabi düştükten sonra acılar içinde reflex olarak atış yapmaya çalışırken benchteki arkadaşları Anıl‘ a sen devam et diyordu. Survivor panorama son bölüm izle Turabi ambulansa bindiğinde bana Esat abiyi çağırır mısın dedi, Esat abiye sakın yokluğumda beni elemeyin dedi, o anlarda çok duygulandım, gözlerim doldu, gönüllüler takımı bu kadar kazanma hırsıyla hareket etmemeli, vicdansız davranmamalılar’ dedi.

survivor 2018 48 bölüm

Survivor pannorama adem baraka oyunu başlamadan önce Alp Kırşan takım arkadaşlarına Turabi’nin hastanede tedavisinin sürdüğünü ne yazık ki baraka ödülüne katılmayacağını ama en kısa zamanda aralarında olacağı haberini getirdi.

Baraka Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2018 48 bölüm Aylardır baraka oyununu da kazanamayan ünlüler takımı, yerde yatmaktan ağrılar – sızılar içinde güne başlıyordu.  Bu oyunda olanca güçleriyle asılan ünlüler takımı üstünlük sağladı. Survivor son bölüm izle rüzgarlı bir alanda oynanan baraka ödülü oyununda bir kaide üzerinde dağınık halde duran küpler diğer bir kaideye taşınarak üst üste dizilecekti. Oyun sonunda küpleri devrilmeden 5 kaide üzerine başarıyla dizen oyuncu, kendi bayrağını kaldırdığında sayı alacaktı.

Survivor panorama şampiyonun hikayesi oyun esnasında sürekli rüzgar yüzünden dökülen küpler her iki takım yarışmacılarını da zorladı. Dizdikleri halde rüzgarın devirdiği küpleri geri dönerek yeniden dizmek zorunda kalan yarışmacılar vakit kaybetti ve yenildi.

Merve + – Damla, M. Kemal + – Anıl, Damla + – Sema, Murat – Adem +, Nagihan + – Merve gibi skorlarıyla ünlüler ve gönüllüler arasında bir gidip bir gelen oyun; sonrasında ünlülerin arayı açması ve gönüllülerin onları yakalamasıyla ilerledi.

Survivor panorama adem kılıççı sonuçta Merve +– Damla (Damla’nın dizdiği son sıra son anda devrildi) oyununda skor 9 – 9 nefes kesen bir hale dönüştü.

Sonrasında bayrak yarışında gönüllülerden çıkan Damla – Hilmi Cem ikilisine karşı ünlülerden M. Kemal – Merve ikilisi çıktı. Ve Merve – M. Kemal ikilisi bir sayı daha alarak gönüllüleri yendi. Böylelikle konforlu baraka oyununu ünlüler kazandı

Survivor panorama şampiyonun hikayesi konforlu barakanın yanında et yiyecek ödülleri de yer alıyordu.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*